The 2019 Texas high school football season is off and running, with Week 2 of the action in the books. So, how does each team stack up?
In conjunction with our partner Jerry Forrest at PigskinPrep.com, we're proud to bring you computer rankings of every Texas high school football team!
CLASS 6A
RANK | TEAM | LW | WEEK 3 OPPONENT |
1 | Katy (2-0) | 2 | vs Aguilas Blancas IPN, MX |
2 | Duncanville (2-0) | 3 | vs St. John's Washington, DC |
3 | Austin Westlake (2-0) | 4 | vs *Austin Akins (1-1) |
4 | Longview (2-0) | 8 | at Tyler John Tyler (0-2) |
5 | Galena Park North Shore (1-1) | 6 | vs Spring Westfield (2-0) |
6 | Allen (2-0) | 5 | vs Coppell (1-1) |
7 | Converse Judson (2-0) | 9 | vs Harlingen (2-0) |
8 | Denton Guyer (2-0) | 7 | vs North Crowley (0-2) |
9 | Southlake Carroll (2-0) | 11 | at Odessa Permian (0-2) |
10 | Beaumont West Brook (2-0) | 15 | at Houston Lamar (0-2) |
11 | Dickinson (1-1) | 12 | vs Pearland Dawson (2-0) |
12 | Cedar Hill (0-2) | 13 | vs Mesquite Horn (1-1) |
13 | The Woodlands (1-1) | 16 | at *Conroe Oak Ridge (1-1) |
14 | Arlington Martin (2-0) | 18 | Open |
15 | Cypress-Fairbanks (2-0) | 10 | at *Houston Northbrook (0-2) |
16 | DeSoto (2-0) | 14 | at Dallas Bishop Dunne (2-0) |
17 | Rockwall (1-1) | 24 | vs Arlington Bowie (2-0) |
18 | Humble Atascocita (1-1) | 1 | vs *Humble Kingwood (0-2) |
19 | Schertz Cibolo Steele (2-0) | 20 | at San Antonio Churchill (1-1) |
20 | Austin Vandegrift (2-0) | 17 | at *RR Cedar Ridge (1-1) |
21 | Spring Westfield (2-0) | 19 | at Galena Park North Shore (1-1) |
22 | Mansfield Lake Ridge (2-0) | 39 | at Mansfield Timberview (0-2) |
23 | Euless Trinity (2-0) | 23 | at Colleyville Heritage (1-1) |
24 | Klein Collins (2-0) | 26 | at *Klein Forest (0-2) |
25 | Lewisville Hebron (1-1) | 22 | vs Keller Fossil Ridge (0-2) |
26 | Pearland (2-0) | 25 | vs Katy Cinco Ranch (0-2) |
27 | Schertz Clemens (2-0) | 32 | vs San Antonio Reagan (0-2) |
28 | Arlington (2-0) | 30 | Open |
29 | Lake Travis (1-1) | 35 | vs *Austin Bowie (1-1) |
30 | Midland Lee (2-0) | 28 | vs El Paso Montwood (1-1) |
31 | Arlington Lamar (2-0) | 34 | Open |
32 | San Antonio Brandeis (2-0) | 33 | at *San Antonio Marshall (1-1) |
33 | Hewitt Midway (0-2) | 21 | vs *Killeen (0-2) |
34 | Cypress Ranch (1-1) | 31 | vs *Langham Creek (0-2) |
35 | Mesquite Horn (1-1) | 27 | at Cedar Hill (0-2) |
36 | San Antonio Brennan (2-0) | 41 | vs *San Antonio John Jay (2-0) |
37 | San Antonio O'Connor (1-1) | 38 | vs *San Antonio Warren (1-1) |
38 | Klein Oak (2-0) | 29 | vs *Klein (1-1) |
39 | El Paso Franklin (2-0) | 56 | vs Midland (1-1) |
40 | Fort Bend Ridge Point (1-1) | 37 | at Spring DeKaney (2-0) |
41 | Fort Bend Travis (2-0) | 80 | vs Spring (2-0) |
42 | Tomball Memorial (2-0) | 61 | at *Cypress Woods (0-2) |
43 | Smithson Valley (1-1) | 51 | at San Antonio Madison (1-1) |
44 | Katy Tompkins (2-0) | 40 | vs Alvin (0-2) |
45 | Clear Springs (0-2) | 48 | vs Richmond George Ranch (0-2) |
46 | Edinburg Vela (2-0) | 42 | vs McAllen Memorial (2-0) |
47 | Temple (1-1) | 45 | at *Killeen Harker Heights (0-2) |
48 | Cypress Falls (2-0) | 76 | at *Cypress Creek (0-2) |
49 | Tyler Lee (2-0) | 71 | vs Nacogdoches (0-2) |
50 | Garland Sachse (1-1) | 52 | at Plano East (0-2) |
51 | Houston Lamar (0-2) | 44 | vs Beaumont West Brook (2-0) |
52 | RR Cedar Ridge (1-1) | 46 | vs *Austin Vandegrift (2-0) |
53 | Houston Strake Jesuit (1-1) | 43 | at Aldine Eisenhower (0-2) |
54 | El Paso Americas (2-0) | 50 | at Onate, NM |
55 | Mission (2-0) | 53 | at Sharyland Pioneer (1-1) |
56 | San Antonio Reagan (0-2) | 54 | at Schertz Clemens (2-0) |
57 | South Grand Prairie (1-1) | 49 | vs Lancaster (1-1) |
58 | Prosper (2-0) | 57 | at Flower Mound (2-0) |
59 | Round Rock (2-0) | 72 | Open |
60 | Laredo United (1-1) | 63 | at San Marcos (0-2) |
61 | Beaumont United (2-0) | 66 | at Port Arthur Memorial (1-1) |
62 | Flower Mound (2-0) | 55 | vs Prosper (2-0) |
63 | Fort Bend Elkins (2-0) | 60 | vs Houston Chavez (2-0) |
64 | Pearland Dawson (2-0) | 96 | at Dickinson (1-1) |
65 | San Antonio Madison (1-1) | 64 | vs Smithson Valley (1-1) |
66 | Amarillo Tascosa (1-1) | 36 | vs Amarillo Palo Duro (1-1) |
67 | San Benito (1-1) | 68 | at Pharr-San Juan-Alamo (1-1) |
68 | Spring DeKaney (2-0) | 77 | vs Fort Bend Ridge Point (1-1) |
69 | Cypress Ridge (2-0) | 65 | vs *Jersey Village (1-1) |
70 | Lewisville (2-0) | 91 | vs McKinney Boyd (1-1) |
71 | Klein (1-1) | 47 | at *Klein Oak (2-0) |
72 | Dallas Skyline (0-2) | 73 | vs Arlington Sam Houston (1-1) |
73 | Sheldon C.E. King (2-0) | 89 | Open |
74 | Pflugerville Hendrickson (1-1) | 62 | vs *Round Rock Westwood (1-1) |
75 | PSJA North (2-0) | 79 | at Weslaco (1-1) |
76 | San Antonio Warren (1-1) | 74 | at *San Antonio O'Connor (1-1) |
77 | Byron Nelson (0-2) | 78 | vs The Colony (2-0) |
78 | Mesquite (2-0) | 87 | vs Plano West (0-2) |
79 | San Antonio Johnson (1-1) | 85 | at New Braunfels (2-0) |
80 | McAllen Memorial (2-0) | 108 | at Edinburg Vela (2-0) |
81 | Abilene (0-2) | 86 | at Abilene Cooper (2-0) |
82 | Jersey Village (1-1) | 90 | at *Cypress Ridge (2-0) |
83 | Odessa Permian (0-2) | 58 | vs Southlake Carroll (2-0) |
84 | New Braunfels (2-0) | 93 | vs San Antonio Johnson (1-1) |
85 | Cypress Creek (0-2) | 104 | vs *Cypress Falls (2-0) |
86 | Arlington Bowie (2-0) | 99 | at Rockwall (1-1) |
87 | Katy Taylor (1-1) | 84 | vs Deer Park (2-0) |
88 | Belton (0-2) | 67 | at *Copperas Cove (1-1) |
89 | San Antonio Roosevelt (2-0) | 98 | vs Laredo Alexander (1-1) |
90 | Bridgeland (2-0) | 119 | at *Cypress Springs (0-2) |
91 | Pasadena Dobie (2-0) | 83 | Open |
92 | Buda Hays Consolidated (2-0) | 120 | Open |
93 | Spring (2-0) | 113 | at Fort Bend Travis (2-0) |
94 | Brownsville Hanna (0-2) | 106 | vs Weslaco East (1-1) |
95 | Killeen Shoemaker (1-1) | 75 | Open |
96 | Humble Kingwood (0-2) | 88 | at *Humble Atascocita (1-1) |
97 | Deer Park (2-0) | 94 | at Katy Taylor (1-1) |
98 | Austin Bowie (1-1) | 95 | at *Lake Travis (1-1) |
99 | Fort Bend Bush (2-0) | 148 | vs Alief Taylor (0-2) |
100 | Keller (1-1) | 105 | vs Grand Prairie (0-2) |
101 | Channelview (1-1) | 138 | vs Clear Creek (1-1) |
102 | Coppell (1-1) | 97 | at Allen (2-0) |
103 | Mansfield Summit (2-0) | 117 | at Mesquite Poteet (0-2) |
104 | Round Rock Stony Point (2-0) | 118 | vs *Leander (0-2) |
105 | Harlingen (2-0) | 101 | at Converse Judson (2-0) |
106 | Humble Summer Creek (0-2) | 70 | vs *Pasadena Memorial (0-1) |
107 | Wolfforth Frenship (1-1) | 100 | vs Lubbock-Cooper (2-0) |
108 | Alief Hastings (1-1) | 59 | vs Fort Bend Kempner (2-0) |
109 | Cypress Woods (0-2) | 92 | vs *Tomball Memorial (2-0) |
110 | Plano (1-1) | 111 | vs Garland Rowlett (0-2) |
111 | Aldine Eisenhower (0-2) | 81 | vs Houston Strake Jesuit (1-1) |
112 | Dallas Jesuit (0-2) | 110 | at Wylie (0-2) |
113 | Copperas Cove (1-1) | 130 | vs *Belton (0-2) |
114 | Richardson Lake Highlands (1-1) | 115 | vs Fort Worth Haltom (1-1) |
115 | Langham Creek (0-2) | 69 | at *Cypress Ranch (1-1) |
116 | Flower Mound Marcus (1-1) | 140 | vs Waxahachie (1-1) |
117 | Keller Central (2-0) | 112 | vs Little Elm (1-1) |
118 | McKinney (1-1) | 133 | at Richardson Pearce (1-1) |
119 | Killeen Ellison (0-2) | 131 | at *Waco (0-2) |
120 | Klein Cain (1-1) | 125 | Open |
121 | The Woodlands College Park (2-0) | 126 | vs *Conroe (1-1) |
122 | San Angelo Central (1-1) | 134 | vs Cedar Park (1-1) |
123 | Weslaco East (1-1) | 82 | at Brownsville Hanna (0-2) |
124 | Fort Worth Haltom (1-1) | 129 | at Richardson Lake Highlands (1-1) |
125 | Wylie (0-2) | 103 | vs Dallas Jesuit (0-2) |
126 | Garland Rowlett (0-2) | 107 | at Plano (1-1) |
127 | San Antonio Churchill (1-1) | 128 | vs Schertz Cibolo Steele (2-0) |
128 | Weslaco (1-1) | 114 | vs PSJA North (2-0) |
129 | Keller Fossil Ridge (0-2) | 136 | at Lewisville Hebron (1-1) |
130 | Houston Chavez (2-0) | 102 | at Fort Bend Elkins (2-0) |
131 | Humble (2-0) | 162 | at *Pasadena Sam Rayburn (0-2) |
132 | North Garland (2-0) | 135 | at Carrollton Smith (0-2) |
133 | Austin Del Valle (2-0) | 123 | vs *Austin Anderson (2-0) |
134 | Bryan (1-1) | 116 | Open |
135 | Northwest Eaton (1-1) | 151 | at Garland Naaman Forest (0-2) |
136 | Mansfield (0-2) | 122 | at Mansfield Legacy (0-2) |
137 | Clear Falls (2-0) | 149 | at Baytown Goose Creek Memorial (1-1) |
138 | Katy Seven Lakes (1-1) | 150 | vs Fort Bend Austin (0-2) |
139 | McAllen Rowe (2-0) | 124 | vs Edinburg North (0-2) |
140 | McKinney Boyd (1-1) | 109 | at Lewisville (2-0) |
141 | San Antonio East Central (1-1) | 137 | vs San Antonio Alamo Heights (0-2) |
142 | Clear Lake (1-1) | 146 | at Texas City (0-2) |
143 | Pharr-San Juan-Alamo (1-1) | 159 | vs San Benito (1-1) |
144 | Cypress Lakes (1-1) | 158 | at *Cypress Park (0-2) |
145 | Round Rock McNeil (1-1) | 178 | at *Cedar Park Vista Ridge (2-0) |
146 | Houston Memorial (1-1) | 147 | Open |
147 | San Antonio Stevens (0-2) | 155 | vs *San Antonio Holmes (0-2) |
148 | Richardson Pearce (1-1) | 188 | vs McKinney (1-1) |
149 | Houston Bellaire (0-2) | 160 | at Aldine MacArthur (1-1) |
150 | Clear Creek (1-1) | 156 | at Channelview (1-1) |
151 | Conroe Oak Ridge (1-1) | 161 | vs *The Woodlands (1-1) |
152 | Katy Morton Ranch (1-1) | 154 | at Houston Westside (2-0) |
153 | Rockwall-Heath (2-0) | 171 | at Fort Worth Richland (0-2) |
154 | Weatherford (2-0) | 143 | vs N. Richland Hills Birdville (1-1) |
155 | Laredo Alexander (1-1) | 191 | at San Antonio Roosevelt (2-0) |
156 | Houston Westside (2-0) | 163 | vs Katy Morton Ranch (1-1) |
157 | San Antonio MacArthur (1-1) | 144 | vs Boerne Champion (2-0) |
158 | Waxahachie (1-1) | 195 | at Flower Mound Marcus (1-1) |
159 | Eagle Pass (1-1) | 175 | vs Eagle Pass Winn (1-1) |
160 | Alief Taylor (0-2) | 170 | at Fort Bend Bush (2-0) |
161 | San Antonio John Jay (2-0) | 157 | at *San Antonio Brennan (2-0) |
162 | La Porte (1-1) | 139 | at Friendswood (2-0) |
163 | Richmond George Ranch (0-2) | 153 | at Clear Springs (0-2) |
164 | El Paso Pebble Hills (1-1) | 152 | vs El Paso Chapin (0-2) |
165 | Austin Anderson (2-0) | 145 | at *Austin Del Valle (2-0) |
166 | Round Rock Westwood (1-1) | 172 | at *Pflugerville Hendrickson (1-1) |
167 | Conroe (1-1) | 211 | at *The Woodlands College Park (2-0) |
168 | Houston Heights (0-2) | 164 | vs Brenham (1-1) |
169 | Aldine Nimitz (2-0) | 141 | vs Katy Mayde Creek (2-0) |
170 | Harlingen South (1-1) | 166 | at McAllen (2-0) |
171 | Plano East (0-2) | 165 | vs Garland Sachse (1-1) |
172 | La Joya (2-0) | 167 | vs Mission Sharyland (1-1) |
173 | Los Fresnos (1-1) | 169 | vs Edcouch-Elsa (0-2) |
174 | Fort Bend Dulles (1-1) | 127 | at Fort Bend Hightower (0-2) |
175 | Fort Worth Richland (0-2) | 173 | vs Rockwall-Heath (2-0) |
176 | Richardson (2-0) | 194 | at Garland (1-1) |
177 | Garland Naaman Forest (0-2) | 174 | vs Northwest Eaton (1-1) |
178 | North Mesquite (1-1) | 213 | at Fort Worth Paschal (1-1) |
179 | Hurst Bell (1-1) | 185 | at Irving MacArthur (0-2) |
180 | Austin High (1-1) | 168 | at *Kyle Lehman (1-1) |
181 | Fort Bend Clements (1-1) | 192 | at Katy Paetow (2-0) |
182 | Laredo United South (0-2) | 183 | at Northside Harlan (2-0) |
183 | Katy Mayde Creek (2-0) | 177 | at Aldine Nimitz (2-0) |
184 | Cedar Park Vista Ridge (2-0) | 214 | vs *Round Rock McNeil (1-1) |
185 | Midland (1-1) | 187 | at El Paso Franklin (2-0) |
186 | Lakeview Centennial (1-1) | 121 | vs Richardson Berkner (0-2) |
187 | Pasadena South Houston (1-1) | 182 | vs *Pasadena (0-2) |
188 | Katy Cinco Ranch (0-2) | 180 | at Pearland (2-0) |
189 | Fort Bend Austin (0-2) | 189 | at Katy Seven Lakes (1-1) |
190 | El Paso Montwood (1-1) | 190 | at Midland Lee (2-0) |
191 | Killeen Harker Heights (0-2) | 186 | vs *Temple (1-1) |
192 | El Paso Coronado (1-1) | 176 | at Carlsbad, NM |
193 | Arlington Sam Houston (1-1) | 179 | at Dallas Skyline (0-2) |
194 | San Antonio Clark (0-2) | 196 | vs *San Antonio Taft (1-1) |
195 | Aldine Davis (0-2) | 132 | at Houston Westbury (0-2) |
196 | Killeen (0-2) | 142 | at *Hewitt Midway (0-2) |
197 | Fort Bend Kempner (2-0) | 203 | at Alief Hastings (1-1) |
198 | San Antonio Marshall (1-1) | 215 | vs *San Antonio Brandeis (2-0) |
199 | South San Antonio (2-0) | 201 | vs Georgetown (2-0) |
200 | Houston Stratford (1-1) | 184 | at *Houston Spring Woods (0-2) |
201 | North Crowley (0-2) | 197 | at Denton Guyer (2-0) |
202 | San Antonio Taft (1-1) | 181 | at *San Antonio Clark (0-2) |
203 | Clear Brook (0-2) | 200 | vs Angleton (1-0) |
204 | Cypress Springs (0-2) | 206 | vs *Bridgeland (2-0) |
205 | Grand Prairie (0-2) | 199 | at Keller (1-1) |
206 | New Braunfels Canyon (0-2) | 210 | vs Dripping Springs (1-1) |
207 | Garland (1-1) | 198 | vs Richardson (2-0) |
208 | San Antonio Holmes (0-2) | 208 | at *San Antonio Stevens (0-2) |
209 | Odessa (1-1) | 205 | at Lubbock Coronado (0-2) |
210 | Keller Timber Creek (0-2) | 202 | vs West Mesquite (0-2) |
211 | Edinburg (1-1) | 207 | vs La Joya Juarez-Lincoln (1-1) |
212 | Irving Nimitz (1-1) | 216 | vs Carrollton Creekview (1-1) |
213 | Austin Akins (1-1) | 193 | at *Austin Westlake (2-0) |
214 | Irving MacArthur (0-2) | 204 | vs Hurst Bell (1-1) |
215 | Cypress Park (0-2) | 227 | vs *Cypress Lakes (1-1) |
216 | Dallas White (2-0) | 228 | vs Dallas Carter (1-1) |
217 | Plano West (0-2) | 221 | at Mesquite (2-0) |
218 | Fort Worth Paschal (1-1) | 212 | vs North Mesquite (1-1) |
219 | Pasadena Memorial (0-1) | 217 | at *Humble Summer Creek (0-2) |
220 | La Joya Juarez-Lincoln (1-1) | 209 | at Edinburg (1-1) |
221 | McAllen (2-0) | 223 | vs Harlingen South (1-1) |
222 | Baytown Sterling (0-2) | 230 | at Houston Austin (1-1) |
223 | San Marcos (0-2) | 222 | vs Laredo United (1-1) |
224 | Laredo Nixon (2-0) | 225 | vs Roma (0-2) |
225 | San Antonio Lee (1-1) | 243 | at San Antonio Antonian Prep (2-0) |
226 | Kyle Lehman (1-1) | 218 | vs *Austin High (1-1) |
227 | Aldine MacArthur (1-1) | 219 | vs Houston Bellaire (0-2) |
228 | Richardson Berkner (0-2) | 224 | at Lakeview Centennial (1-1) |
229 | Del Rio (0-2) | 220 | vs Kerrville Tivy (1-1) |
230 | Alief Elsik (0-2) | 226 | at Alvin Shadow Creek (2-0) |
231 | Edinburg Economedes (0-2) | 229 | at Laredo Johnson (0-2) |
232 | Irving (0-2) | 231 | at Dallas Kimball (2-0) |
233 | Leander (0-2) | 236 | at *Round Rock Stony Point (2-0) |
234 | Waco (0-2) | 234 | vs *Killeen Ellison (0-2) |
235 | Laredo Johnson (0-2) | 235 | vs Edinburg Economedes (0-2) |
236 | Clute Brazoswood (0-2) | 232 | at Santa Fe (0-2) |
237 | Brownsville Rivera (0-2) | 241 | vs Pharr Valley View (1-1) |
238 | Edinburg North (0-2) | 238 | at McAllen Rowe (2-0) |
239 | Klein Forest (0-2) | 237 | vs *Klein Collins (2-0) |
240 | Houston Sam Houston (1-1) | 247 | vs Aldine (0-2) |
241 | Aldine (0-2) | 233 | at Houston Sam Houston (1-1) |
242 | Donna North (0-2) | 245 | vs RGC La Grulla (0-2) |
243 | Pasadena (0-2) | 251 | at *Pasadena South Houston (1-1) |
244 | South Garland (0-2) | 242 | at Dallas Molina (1-1) |
245 | Alvin (0-2) | 244 | at Katy Tompkins (2-0) |
246 | El Paso Socorro (0-2) | 250 | vs El Paso Austin (1-1) |
247 | Fort Worth Trimble Tech (1-1) | 239 | at Fort Worth Wyatt (0-2) |
248 | Houston Spring Woods (0-2) | 246 | vs *Houston Stratford (1-1) |
249 | Houston Westbury (0-2) | 248 | vs Aldine Davis (0-2) |
250 | Houston Northbrook (0-2) | 249 | vs *Cypress-Fairbanks (2-0) |
251 | Pasadena Sam Rayburn (0-2) | 252 | vs *Humble (2-0) |
252 | Dallas Molina (1-1) | 240 | vs South Garland (0-2) |
CLASS 5A DIVISION I
RANK | TEAM | LW | WEEK 3 OPPONENT |
1 | Highland Park (2-0) | 2 | vs Frisco Lone Star (2-0) |
2 | Alvin Shadow Creek (2-0) | 1 | vs Alief Elsik (0-2) |
3 | Frisco Lone Star (2-0) | 5 | at Highland Park (2-0) |
4 | Denton Ryan (2-0) | 3 | Open |
5 | Lufkin (1-1) | 6 | vs Redskins Del Estado, MX |
6 | Hutto (2-0) | 13 | vs El Paso Del Valle (0-2) |
7 | Lancaster (1-1) | 9 | at South Grand Prairie (1-1) |
8 | San Antonio Wagner (1-1) | 7 | vs *San Antonio Sam Houston (0-2) |
9 | Cedar Park (1-1) | 8 | at San Angelo Central (1-1) |
10 | Richmond Foster (1-1) | 4 | vs Magnolia West (1-1) |
11 | Angleton (1-0) | 10 | at Clear Brook (0-2) |
12 | The Colony (2-0) | 28 | at Byron Nelson (0-2) |
13 | College Station (0-1) | 11 | vs Huntsville (2-0) |
14 | Crowley (2-0) | 39 | vs *Fort Worth Chisholm Trail (1-1) |
15 | Azle (1-1) | 16 | at *Granbury (1-1) |
16 | Abilene Cooper (2-0) | 37 | vs Abilene (0-2) |
17 | CC Flour Bluff (1-1) | 18 | Open |
18 | Mansfield Timberview (0-2) | 15 | vs Mansfield Lake Ridge (2-0) |
19 | New Caney (2-0) | 17 | vs Willis (1-1) |
20 | Frisco Independence (2-0) | 20 | vs Denton (1-1) |
21 | CC Veterans Memorial (2-0) | 19 | at *Corpus Christi King (0-2) |
22 | Corpus Christi Miller (2-0) | 29 | vs *Victoria East (0-2) |
23 | Port Arthur Memorial (1-1) | 22 | vs Beaumont United (2-0) |
24 | Lubbock Coronado (0-2) | 26 | vs Odessa (1-1) |
25 | Northside Harlan (2-0) | 21 | vs Laredo United South (0-2) |
26 | N. Richland Hills Birdville (1-1) | 31 | at Weatherford (2-0) |
27 | Dripping Springs (1-1) | 23 | at New Braunfels Canyon (0-2) |
28 | Lubbock Monterey (2-0) | 24 | at Clovis, NM |
29 | Tyler John Tyler (0-2) | 12 | vs Longview (2-0) |
30 | SA Veterans Memorial (1-1) | 33 | at *San Antonio Lanier (0-2) |
31 | Magnolia West (1-1) | 30 | at Richmond Foster (1-1) |
32 | Manor (0-2) | 32 | at Liberty Hill (1-1) |
33 | Austin LBJ (2-0) | 36 | at Waco La Vega (1-1) |
34 | Grapevine (1-1) | 14 | vs Justin Northwest (0-2) |
35 | Georgetown (2-0) | 38 | at South San Antonio (2-0) |
36 | Colleyville Heritage (1-1) | 34 | vs Euless Trinity (2-0) |
37 | McKinney North (2-0) | 42 | vs Frisco Wakeland (1-1) |
38 | Magnolia (1-1) | 35 | vs Montgomery (1-1) |
39 | Saginaw Boswell (0-2) | 40 | Open |
40 | New Caney Porter (1-1) | 49 | at Dayton (1-1) |
41 | Fort Bend Hightower (0-2) | 47 | vs Fort Bend Dulles (1-1) |
42 | Mesquite Poteet (0-2) | 27 | vs Mansfield Summit (2-0) |
43 | Friendswood (2-0) | 41 | vs La Porte (1-1) |
44 | Mission Memorial (1-1) | 44 | at *Brownsville Veterans Memorial (2-0) |
45 | El Paso Del Valle (0-2) | 45 | at Hutto (2-0) |
46 | Amarillo (1-1) | 60 | at Wichita Falls Rider (1-1) |
47 | Little Elm (1-1) | 46 | at Keller Central (2-0) |
48 | Mansfield Legacy (0-2) | 25 | vs Mansfield (0-2) |
49 | Humble Kingwood Park (1-1) | 48 | vs Barbers Hill (1-1) |
50 | Tomball (1-1) | 51 | at Port Neches-Groves (1-1) |
51 | Victoria West (0-2) | 50 | vs *Corpus Christi Moody (1-1) |
52 | Frisco Wakeland (1-1) | 43 | at McKinney North (2-0) |
53 | Seguin (0-2) | 52 | vs San Antonio Central Catholic (1-1) |
54 | El Paso Eastwood (0-2) | 53 | at Clint Horizon (2-0) |
55 | Granbury (1-1) | 99 | vs *Azle (1-1) |
56 | West Mesquite (0-2) | 54 | at Keller Timber Creek (0-2) |
57 | Sherman (1-1) | 63 | at Frisco Liberty (0-2) |
58 | Austin McCallum (1-1) | 59 | vs Leander Glenn (0-2) |
59 | Rosenberg Terry (1-1) | 75 | at Lamar Consolidated (2-0) |
60 | Saginaw (2-0) | 58 | at *Fort Worth South Hills (1-1) |
61 | Eagle Pass Winn (1-1) | 56 | at Eagle Pass (1-1) |
62 | Amarillo Caprock (0-2) | 61 | at Lubbock Estacado (2-0) |
63 | Texarkana Texas (1-1) | 62 | vs Texarkana Liberty-Eylau (0-2) |
64 | San Antonio Southwest (0-2) | 57 | at Uvalde (2-0) |
65 | Corpus Christi Ray (1-1) | 65 | at *Corpus Christi Carroll (0-2) |
66 | Brownsville Veterans Memorial (2-0) | 74 | vs *Mission Memorial (1-1) |
67 | Houston Austin (1-1) | 64 | vs Baytown Sterling (0-2) |
68 | Pflugerville (1-1) | 70 | at Elgin (0-2) |
69 | Baytown Goose Creek Memorial (1-1) | 76 | vs Clear Falls (2-0) |
70 | Galveston Ball (2-0) | 69 | at Houston Wheatley (1-1) |
71 | San Antonio Brackenridge (1-1) | 55 | vs *San Antonio Jefferson (0-2) |
72 | Brownsville Pace (1-1) | 67 | at *Donna (1-1) |
73 | San Antonio Sam Houston (0-2) | 79 | at *San Antonio Wagner (1-1) |
74 | Waller (0-2) | 77 | at Sealy (2-0) |
75 | Fort Worth Brewer (0-2) | 66 | at *FW Arlington Heights (0-2) |
76 | PSJA Southwest (2-0) | 85 | at *PSJA Memorial (0-2) |
77 | Victoria East (0-2) | 72 | at *Corpus Christi Miller (2-0) |
78 | Frisco Heritage (1-1) | 100 | at Red Oak (1-1) |
79 | Fort Worth South Hills (1-1) | 95 | vs *Saginaw (2-0) |
80 | Rio Grande City (2-0) | 94 | vs *Brownsville Lopez (0-2) |
81 | El Paso Eastlake (0-2) | 84 | at El Paso Burges (1-1) |
82 | San Antonio Harlandale (1-1) | 73 | vs San Antonio Kennedy (0-2) |
83 | Fort Worth Chisholm Trail (1-1) | 86 | at *Crowley (2-0) |
84 | Denton (1-1) | 71 | at Frisco Independence (2-0) |
85 | FW Arlington Heights (0-2) | 78 | vs *Fort Worth Brewer (0-2) |
86 | Carrollton Creekview (1-1) | 88 | at Irving Nimitz (1-1) |
87 | Leander Rouse (0-2) | 90 | at Pflugerville Weiss (1-1) |
88 | Donna (1-1) | 82 | vs *Brownsville Pace (1-1) |
89 | SA Southwest Legacy (2-0) | 87 | vs Devine (1-1) |
90 | Corpus Christi Moody (1-1) | 93 | at *Victoria West (0-2) |
91 | Dallas Wilson (0-2) | 68 | vs Wylie East (0-2) |
92 | Frisco Centennial (0-2) | 83 | vs Dallas Bishop Lynch (1-1) |
93 | Pflugerville Connally (0-2) | 92 | at Bastrop (2-0) |
94 | La Joya Palmview (0-2) | 80 | at *Brownsville Porter (1-1) |
95 | San Antonio Burbank (2-0) | 89 | vs *San Antonio Edison (1-1) |
96 | El Paso Chapin (0-2) | 98 | at El Paso Pebble Hills (1-1) |
97 | Willis (1-1) | 96 | at New Caney (2-0) |
98 | Laredo Martin (1-1) | 101 | vs Laredo Cigarroa (1-1) |
99 | Texas City (0-2) | 91 | vs Clear Lake (1-1) |
100 | Austin Crockett (0-2) | 102 | vs Manor New Tech (1-1) |
101 | Brownsville Porter (1-1) | 105 | vs *La Joya Palmview (0-2) |
102 | Dallas Samuell (1-1) | 97 | vs Dallas Seagoville (1-1) |
103 | Carrollton Smith (0-2) | 104 | vs North Garland (2-0) |
104 | Corpus Christi King (0-2) | 103 | vs *CC Veterans Memorial (2-0) |
105 | Amarillo Palo Duro (1-1) | 108 | at Amarillo Tascosa (1-1) |
106 | PSJA Memorial (0-2) | 106 | vs *PSJA Southwest (2-0) |
107 | El Paso El Dorado (0-2) | 110 | vs El Paso Andress (2-0) |
108 | Frisco Liberty (0-2) | 107 | vs Sherman (1-1) |
109 | Galena Park (1-1) | 81 | at Baytown Lee (2-0) |
110 | Conroe Caney Creek (1-1) | 119 | at Vidor (0-1) |
111 | Dallas Adams (0-2) | 116 | vs Fort Worth Southwest (0-2) |
112 | El Paso Bel Air (0-2) | 113 | at El Paso (0-2) |
113 | San Antonio Jefferson (0-2) | 109 | at *San Antonio Brackenridge (1-1) |
114 | San Antonio Lanier (0-2) | 114 | vs *SA Veterans Memorial (1-1) |
115 | San Antonio Edison (1-1) | 120 | at *San Antonio Burbank (2-0) |
116 | San Antonio McCollum (0-2) | 112 | at Somerset (1-1) |
117 | Austin Northeast (0-2) | 118 | vs Georgetown East View (2-0) |
118 | Wylie East (0-2) | 111 | at Dallas Wilson (0-2) |
119 | San Antonio Highlands (0-2) | 123 | Open |
120 | Carrollton Turner (0-2) | 122 | at Fort Worth Western Hills (1-1) |
121 | Corpus Christi Carroll (0-2) | 117 | vs *Corpus Christi Ray (1-1) |
122 | Lubbock (0-2) | 115 | at Plainview (0-2) |
123 | Houston Wisdom (0-2) | 121 | at Conroe Grand Oaks (1-1) |
124 | Brownsville Lopez (0-2) | 127 | at *Rio Grande City (2-0) |
125 | Austin Travis (0-2) | 124 | at Salado (1-1) |
126 | Austin Navarro (0-2) | 126 | at Austin Eastside Memorial (0-2) |
127 | Dallas Sunset (0-2) | 125 | at Dallas Pinkston (0-2) |
CLASS 5A DIVISION II
RANK | TEAM | LW | WEEK 3 OPPONENT |
1 | Aledo (1-1) | 1 | vs *Burleson Centennial (2-0) |
2 | Fort Bend Marshall (2-0) | 2 | at *Houston Milby (1-1) |
3 | A&M Consolidated (2-0) | 5 | Open |
4 | CC Calallen (2-0) | 3 | at Needville (2-0) |
5 | Huntsville (2-0) | 6 | at College Station (0-1) |
6 | Manvel (2-0) | 4 | vs *Houston Sharpstown (0-1) |
7 | Lubbock-Cooper (2-0) | 8 | at Wolfforth Frenship (1-1) |
8 | Port Neches-Groves (1-1) | 7 | vs Tomball (1-1) |
9 | Burleson Centennial (2-0) | 13 | at *Aledo (1-1) |
10 | Wichita Falls Rider (1-1) | 9 | vs Amarillo (1-1) |
11 | Port Lavaca Calhoun (2-0) | 11 | vs Nuevo Leon, MX |
12 | Dallas South Oak Cliff (1-1) | 10 | at Wilmer-Hutchins (1-1) |
13 | Boerne Champion (2-0) | 15 | at San Antonio MacArthur (1-1) |
14 | Midlothian (2-0) | 20 | vs *Joshua (0-2) |
15 | Marshall (0-2) | 12 | at Carthage (2-0) |
16 | Lamar Consolidated (2-0) | 19 | vs Rosenberg Terry (1-1) |
17 | Ennis (1-1) | 18 | at *Kaufman (0-2) |
18 | Kerrville Tivy (1-1) | 16 | at Del Rio (0-2) |
19 | Nederland (0-2) | 17 | vs Silsbee (0-2) |
20 | Fort Bend Willowridge (1-1) | 25 | Open |
21 | Corsicana (1-1) | 21 | at *Greenville (1-1) |
22 | Lindale (2-0) | 29 | vs Van (1-1) |
23 | Frisco (2-0) | 38 | at *Denton Braswell (1-1) |
24 | Frisco Reedy (1-1) | 14 | vs *Lake Dallas (1-1) |
25 | Burleson (2-0) | 32 | vs *Waco University (2-0) |
26 | Lucas Lovejoy (1-1) | 22 | vs *Frisco Memorial (1-1) |
27 | San Antonio Southside (2-0) | 23 | vs San Antonio Memorial (0-2) |
28 | Denison (1-1) | 28 | at *Frisco Lebanon Trail (2-0) |
29 | Red Oak (1-1) | 33 | vs Frisco Heritage (1-1) |
30 | Justin Northwest (0-2) | 27 | at Grapevine (1-1) |
31 | San Antonio Alamo Heights (0-2) | 26 | at San Antonio East Central (1-1) |
32 | Baytown Lee (2-0) | 45 | vs Galena Park (1-1) |
33 | Denton Braswell (1-1) | 24 | vs *Frisco (2-0) |
34 | Brenham (1-1) | 36 | at Houston Heights (0-2) |
35 | Dallas Kimball (2-0) | 30 | vs Irving (0-2) |
36 | Barbers Hill (1-1) | 40 | at Humble Kingwood Park (1-1) |
37 | El Paso Parkland (2-0) | 31 | vs El Paso Jefferson (1-1) |
38 | Sharyland Pioneer (1-1) | 42 | vs Mission (2-0) |
39 | El Paso Andress (2-0) | 34 | at El Paso El Dorado (0-2) |
40 | Crosby (0-2) | 48 | Open |
41 | Castroville Medina Valley (0-2) | 41 | vs Hondo (1-1) |
42 | Bastrop Cedar Creek (2-0) | 64 | vs Fredericksburg (1-1) |
43 | Katy Paetow (2-0) | 57 | vs Fort Bend Clements (1-1) |
44 | Cleburne (2-0) | 37 | Open |
45 | Alice (2-0) | 44 | at Rockport-Fulton (1-1) |
46 | North Forney (2-0) | 55 | vs *Forney (1-1) |
47 | Georgetown East View (2-0) | 43 | at Austin Northeast (0-2) |
48 | El Paso Burges (1-1) | 51 | vs El Paso Eastlake (0-2) |
49 | Nacogdoches (0-2) | 47 | at Tyler Lee (2-0) |
50 | Canutillo (2-0) | 50 | at Clint Mountain View (2-0) |
51 | Canyon Randall (1-1) | 35 | at Hereford (1-1) |
52 | Royse City (2-0) | 56 | Open |
53 | Everman (0-2) | 53 | vs *Arlington Seguin (0-2) |
54 | Gregory-Portland (2-0) | 61 | at Bay City (0-2) |
55 | CC Tuloso-Midway (2-0) | 65 | vs Beeville Jones (2-0) |
56 | Whitehouse (1-1) | 54 | vs Melissa (1-1) |
57 | Mission Sharyland (1-1) | 39 | at La Joya (2-0) |
58 | Dayton (1-1) | 98 | vs New Caney Porter (1-1) |
59 | Uvalde (2-0) | 63 | vs San Antonio Southwest (0-2) |
60 | Bastrop (2-0) | 52 | vs Pflugerville Connally (0-2) |
61 | El Paso Austin (1-1) | 62 | at El Paso Socorro (0-2) |
62 | Leander Glenn (0-2) | 46 | at Austin McCallum (1-1) |
63 | Lockhart (2-0) | 67 | at Burnet (1-1) |
64 | Houston Sterling (0-2) | 60 | vs *Houston Waltrip (0-2) |
65 | Mercedes (1-1) | 71 | at La Feria (2-0) |
66 | Elgin (0-2) | 59 | vs Pflugerville (1-1) |
67 | Longview Pine Tree (1-1) | 49 | at Kilgore (2-0) |
68 | Lake Dallas (1-1) | 72 | at *Frisco Reedy (1-1) |
69 | Sulphur Springs (0-2) | 74 | at *Terrell (0-2) |
70 | Floresville (0-2) | 76 | vs Carrizo Springs (1-1) |
71 | Waco University (2-0) | 79 | at *Burleson (2-0) |
72 | Princeton (1-1) | 68 | Open |
73 | Frisco Lebanon Trail (2-0) | 75 | vs *Denison (1-1) |
74 | Somerset (1-1) | 80 | vs San Antonio McCollum (0-2) |
75 | Santa Fe (0-2) | 69 | vs Clute Brazoswood (0-2) |
76 | Montgomery (1-1) | 70 | at Magnolia (1-1) |
77 | Forney (1-1) | 66 | at *North Forney (2-0) |
78 | Dallas Spruce (1-1) | 91 | at Carrollton Ranchview (2-0) |
79 | Bryan Rudder (1-1) | 81 | at Navasota (0-2) |
80 | Frisco Memorial (1-1) | 73 | at *Lucas Lovejoy (1-1) |
81 | El Paso Ysleta (2-0) | 87 | vs El Paso Irvin (0-1) |
82 | Vidor (0-1) | 77 | vs Conroe Caney Creek (1-1) |
83 | Wichita Falls (0-2) | 78 | at Dumas (2-0) |
84 | El Paso Hanks (2-0) | 88 | at Fabens (1-1) |
85 | Greenville (1-1) | 92 | vs *Corsicana (1-1) |
86 | Jacksonville (1-1) | 90 | vs Henderson (1-1) |
87 | Edcouch-Elsa (0-2) | 89 | at Los Fresnos (1-1) |
88 | Hallsville (1-1) | 83 | at Bullard (1-1) |
89 | Mount Pleasant (2-0) | 95 | Open |
90 | Pflugerville Weiss (1-1) | 85 | vs Leander Rouse (0-2) |
91 | Dallas Adamson (2-0) | 94 | at Dallas Roosevelt (2-0) |
92 | Clint Horizon (2-0) | 96 | vs El Paso Eastwood (0-2) |
93 | Terrell (0-2) | 102 | vs *Sulphur Springs (0-2) |
94 | Houston Northside (1-1) | 86 | at *Houston Madison (0-2) |
95 | Dallas Seagoville (1-1) | 58 | at Dallas Samuell (1-1) |
96 | Houston Waltrip (0-2) | 103 | at *Houston Sterling (0-2) |
97 | Fort Worth Southwest (0-2) | 99 | at Dallas Adams (0-2) |
98 | Fort Worth Wyatt (0-2) | 93 | vs Fort Worth Trimble Tech (1-1) |
99 | Pharr Valley View (1-1) | 100 | at Brownsville Rivera (0-2) |
100 | Abilene Wylie (0-2) | 112 | at Stephenville (1-1) |
101 | Arlington Seguin (0-2) | 101 | at *Everman (0-2) |
102 | Houston Madison (0-2) | 106 | vs *Houston Northside (1-1) |
103 | Fort Worth Polytechnic (1-1) | 124 | vs Dallas Jefferson (0-2) |
104 | Montgomery Lake Creek (1-1) | 108 | at Fulshear (0-2) |
105 | Laredo Cigarroa (1-1) | 107 | at Laredo Martin (1-1) |
106 | El Paso Bowie (1-1) | 105 | at Clint (2-0) |
107 | Roma (0-2) | 111 | at Laredo Nixon (2-0) |
108 | Fort Worth Eastern Hills (1-1) | 84 | vs Fort Worth Dunbar (0-2) |
109 | Houston Milby (1-1) | 104 | vs *Fort Bend Marshall (2-0) |
110 | El Paso Riverside (1-1) | 110 | vs Fort Stockton (2-0) |
111 | El Paso Jefferson (1-1) | 121 | at El Paso Parkland (2-0) |
112 | Joshua (0-2) | 115 | at *Midlothian (2-0) |
113 | Plainview (0-2) | 114 | vs Lubbock (0-2) |
114 | El Paso (0-2) | 109 | vs El Paso Bel Air (0-2) |
115 | San Antonio Memorial (0-2) | 117 | at San Antonio Southside (2-0) |
116 | El Paso Irvin (0-1) | 116 | at El Paso Ysleta (2-0) |
117 | Marble Falls (0-2) | 97 | vs Geronimo Navarro (2-0) |
118 | Fort Worth North Side (0-2) | 113 | vs FW Diamond Hill-Jarvis (2-0) |
119 | Kaufman (0-2) | 82 | vs *Ennis (1-1) |
120 | San Antonio Kennedy (0-2) | 118 | at San Antonio Harlandale (1-1) |
121 | Houston Sharpstown (0-1) | 122 | at *Manvel (2-0) |
122 | Cleveland (0-2) | 120 | at Diboll (2-0) |
123 | Dallas Jefferson (0-2) | 123 | at Fort Worth Polytechnic (1-1) |
124 | FW Carter-Riverside (0-2) | 125 | vs North Dallas (1-1) |
125 | Dallas Conrad (0-2) | 119 | vs Dallas Hillcrest (2-0) |
CLASS 4A DIVISION I
RANK | TEAM | LW | WEEK 3 OPPONENT |
1 | Argyle (2-0) | 2 | vs Tyler Chapel Hill (1-1) |
2 | Carthage (2-0) | 1 | vs Marshall (0-2) |
3 | Sealy (2-0) | 4 | vs Waller (0-2) |
4 | Waco La Vega (1-1) | 3 | vs Austin LBJ (2-0) |
5 | Paris (1-1) | 6 | at Gilmer (2-0) |
6 | Lampasas (2-0) | 10 | vs Lorena (1-1) |
7 | La Feria (2-0) | 12 | vs Mercedes (1-1) |
8 | Midlothian Heritage (1-1) | 7 | at Decatur (2-0) |
9 | Liberty Hill (1-1) | 5 | vs Manor (0-2) |
10 | Henderson (1-1) | 9 | at Jacksonville (1-1) |
11 | Decatur (2-0) | 11 | vs Midlothian Heritage (1-1) |
12 | La Vernia (2-0) | 15 | vs La Grange (2-0) |
13 | Kennedale (1-1) | 21 | vs Alvarado (0-2) |
14 | Melissa (1-1) | 8 | at Whitehouse (1-1) |
15 | Dumas (2-0) | 16 | vs Wichita Falls (0-2) |
16 | China Spring (2-0) | 14 | vs Waco Connally (2-0) |
17 | Springtown (2-0) | 19 | at Glen Rose (0-2) |
18 | Canyon (2-0) | 27 | vs Lamesa (0-2) |
19 | West Columbia (2-0) | 18 | vs Sweeny (1-1) |
20 | Van (1-1) | 13 | at Lindale (2-0) |
21 | Needville (2-0) | 26 | vs CC Calallen (2-0) |
22 | Kilgore (2-0) | 20 | vs Longview Pine Tree (1-1) |
23 | Boerne (2-0) | 17 | vs San Antonio Holy Cross (2-0) |
24 | Wichita Falls Hirschi (1-1) | 23 | at Sweetwater (1-1) |
25 | Andrews (1-1) | 28 | vs Levelland (1-1) |
26 | Brownwood (2-0) | 31 | vs Graham (2-0) |
27 | Stephenville (1-1) | 25 | vs Abilene Wylie (0-2) |
28 | Celina (1-1) | 35 | at Fort Worth Nolan Catholic (2-0) |
29 | Huffman Hargrave (2-0) | 34 | vs Houston Worthing (2-0) |
30 | Waxahachie Life (1-1) | 24 | at Kemp (0-2) |
31 | Freeport Brazosport (2-0) | 36 | vs Edna (2-0) |
32 | Hereford (1-1) | 22 | vs Canyon Randall (1-1) |
33 | Navasota (0-2) | 30 | vs Bryan Rudder (1-1) |
34 | Seminole (2-0) | 32 | at Pecos (1-1) |
35 | El Campo (2-0) | 58 | vs Cuero (1-1) |
36 | Splendora (1-1) | 29 | Open |
37 | Beeville Jones (2-0) | 39 | at CC Tuloso-Midway (2-0) |
38 | Alvarado (0-2) | 37 | at Kennedale (1-1) |
39 | Fredericksburg (1-1) | 41 | at Bastrop Cedar Creek (2-0) |
40 | Gonzales (1-1) | 38 | at Yoakum (1-1) |
41 | Little Cypress-Mauriceville (1-1) | 40 | vs Jasper (1-0) |
42 | Pampa (1-1) | 42 | at Vernon (0-2) |
43 | Athens (2-0) | 48 | at Fairfield (2-0) |
44 | Gainesville (2-0) | 44 | vs Fort Worth Castleberry (2-0) |
45 | Wilmer-Hutchins (1-1) | 33 | vs Dallas South Oak Cliff (1-1) |
46 | Houston Furr (2-0) | 50 | at Lumberton (1-0) |
47 | Crandall (1-1) | 77 | at Paris North Lamar (0-2) |
48 | Tyler Chapel Hill (1-1) | 43 | at Argyle (2-0) |
49 | Clint (2-0) | 47 | vs El Paso Bowie (1-1) |
50 | Dallas Carter (1-1) | 49 | at Dallas White (2-0) |
51 | Mabank (2-0) | 73 | at Wills Point (1-1) |
52 | Dallas Hillcrest (2-0) | 63 | at Dallas Conrad (0-2) |
53 | Fischer Canyon Lake (2-0) | 51 | vs Wimberley (2-0) |
54 | Lumberton (1-0) | 60 | vs Houston Furr (2-0) |
55 | Clint Mountain View (2-0) | 52 | vs Canutillo (2-0) |
56 | Carrollton Ranchview (2-0) | 57 | vs Dallas Spruce (1-1) |
57 | Quinlan Ford (1-1) | 87 | at Ferris (1-1) |
58 | Lake Worth (2-0) | 53 | at Boyd (1-1) |
59 | Palestine (0-2) | 56 | at Rusk (0-2) |
60 | Houston Wheatley (1-1) | 54 | vs Galveston Ball (2-0) |
61 | Burnet (1-1) | 80 | vs Lockhart (2-0) |
62 | Bay City (0-2) | 59 | vs Gregory-Portland (2-0) |
63 | Houston North Forest (0-2) | 45 | at Houston Washington (0-2) |
64 | Anna (1-1) | 76 | at Van Alstyne (1-1) |
65 | Fort Worth Castleberry (2-0) | 68 | at Gainesville (2-0) |
66 | Zapata (0-2) | 62 | at Crystal City (0-1) |
67 | Fulshear (0-2) | 61 | vs Montgomery Lake Creek (1-1) |
68 | Houston Worthing (2-0) | 72 | at Huffman Hargrave (2-0) |
69 | Pleasanton (2-0) | 64 | vs Pearsall (0-1) |
70 | San Angelo Lake View (2-0) | 70 | vs Snyder (0-2) |
71 | Stafford (0-2) | 65 | vs Bellville (2-0) |
72 | RGC La Grulla (0-2) | 69 | at Donna North (0-2) |
73 | Burkburnett (1-1) | 67 | vs Iowa Park (1-1) |
74 | Fort Worth Dunbar (0-2) | 46 | at Fort Worth Eastern Hills (1-1) |
75 | Houston Yates (0-2) | 71 | vs Wharton (0-2) |
76 | Fort Worth Western Hills (1-1) | 85 | vs Carrollton Turner (0-2) |
77 | Hidalgo (1-1) | 88 | vs Port Isabel (1-1) |
78 | Fort Worth Benbrook (1-1) | 55 | at Krum (0-2) |
79 | Gatesville (0-2) | 66 | at Cameron Yoe (1-0) |
80 | Livingston (1-1) | 78 | vs Liberty (1-1) |
81 | Kingsville King (0-2) | 81 | at Ingleside (0-2) |
82 | Mineral Wells (0-2) | 75 | Open |
83 | FW Diamond Hill-Jarvis (2-0) | 86 | at Fort Worth North Side (0-2) |
84 | Taylor (0-2) | 83 | at Giddings (0-2) |
85 | North Dallas (1-1) | 79 | at FW Carter-Riverside (0-2) |
86 | Fabens (1-1) | 84 | vs El Paso Hanks (2-0) |
87 | Bridge City (0-2) | 90 | at Anahuac (0-2) |
88 | Big Spring (0-2) | 74 | at Monahans (0-2) |
89 | Paris North Lamar (0-2) | 89 | vs Crandall (1-1) |
90 | Sanger (0-2) | 91 | at Bridgeport (1-1) |
91 | San Elizario (0-2) | 82 | vs El Paso Cathedral (0-2) |
92 | Dallas Pinkston (0-2) | 92 | vs Dallas Sunset (0-2) |
CLASS 4A DIVISION II
RANK | TEAM | LW | WEEK 3 OPPONENT |
1 | Texarkana Pleasant Grove (2-0) | 1 | vs Atlanta (1-1) |
2 | Jasper (1-0) | 2 | at Little Cypress-Mauriceville (1-1) |
3 | West Orange-Stark (2-0) | 3 | at Newton (2-0) |
4 | Gilmer (2-0) | 7 | vs Paris (1-1) |
5 | Lubbock Estacado (2-0) | 4 | vs Amarillo Caprock (0-2) |
6 | Graham (2-0) | 8 | at Brownwood (2-0) |
7 | Midland Greenwood (2-0) | 11 | vs Shallowater (1-1) |
8 | Waco Connally (2-0) | 9 | at China Spring (2-0) |
9 | Lorena (1-1) | 14 | at Lampasas (2-0) |
10 | Sunnyvale (2-0) | 13 | vs Brownsboro (0-2) |
11 | Silsbee (0-2) | 5 | at Nederland (0-2) |
12 | Glen Rose (0-2) | 12 | vs Springtown (2-0) |
13 | Geronimo Navarro (2-0) | 17 | at Marble Falls (0-2) |
14 | Cuero (1-1) | 6 | at El Campo (2-0) |
15 | Bellville (2-0) | 16 | at Stafford (0-2) |
16 | Llano (2-0) | 18 | vs Brady (1-1) |
17 | Robinson (2-0) | 25 | at Troy (2-0) |
18 | Texarkana Liberty-Eylau (0-2) | 15 | at Texarkana Texas (1-1) |
19 | Madisonville (1-1) | 28 | vs Caldwell (0-2) |
20 | Pittsburg (1-1) | 29 | vs Tatum (0-2) |
21 | Iowa Park (1-1) | 10 | at Burkburnett (1-1) |
22 | Wimberley (2-0) | 20 | at Fischer Canyon Lake (2-0) |
23 | Caddo Mills (2-0) | 30 | vs Grapevine Faith Christian (2-0) |
24 | Fairfield (2-0) | 19 | vs Athens (2-0) |
25 | Smithville (2-0) | 31 | vs Columbus (1-1) |
26 | La Grange (2-0) | 27 | at La Vernia (2-0) |
27 | Wharton (0-2) | 21 | at Houston Yates (0-2) |
28 | Center (1-1) | 23 | vs Gladewater (1-1) |
29 | Giddings (0-2) | 24 | vs Taylor (0-2) |
30 | Salado (1-1) | 36 | vs Austin Travis (0-2) |
31 | Raymondville (1-1) | 33 | at Lyford (0-2) |
32 | Godley (2-0) | 41 | vs West (0-2) |
33 | Levelland (1-1) | 26 | at Andrews (1-1) |
34 | Ferris (1-1) | 61 | vs Quinlan Ford (1-1) |
35 | Perryton (1-1) | 49 | vs Canadian (2-0) |
36 | Aubrey (1-1) | 47 | vs Pilot Point (2-0) |
37 | Rusk (0-2) | 35 | vs Palestine (0-2) |
38 | La Marque (1-1) | 44 | at Hitchcock (0-2) |
39 | Sweeny (1-1) | 34 | at West Columbia (2-0) |
40 | Hillsboro (1-1) | 39 | at Whitney (2-0) |
41 | Liberty (1-1) | 52 | at Livingston (1-1) |
42 | Rockport-Fulton (1-1) | 22 | vs Alice (2-0) |
43 | Bullard (1-1) | 58 | vs Hallsville (1-1) |
44 | Devine (1-1) | 37 | at SA Southwest Legacy (2-0) |
45 | Fort Stockton (2-0) | 42 | at El Paso Riverside (1-1) |
46 | Nevada Community (1-1) | 53 | vs Commerce (1-1) |
47 | Longview Spring Hill (0-2) | 32 | at White Oak (0-2) |
48 | Mexia (1-1) | 64 | vs Malakoff (2-0) |
49 | Hamshire-Fannett (1-1) | 48 | vs East Chambers (2-0) |
50 | Sinton (0-2) | 40 | Open |
51 | Wills Point (1-1) | 43 | vs Mabank (2-0) |
52 | Caldwell (0-2) | 54 | at Madisonville (1-1) |
53 | Rio Hondo (1-1) | 45 | at Brownsville St. Joseph (2-0) |
54 | Dalhart (1-1) | 38 | at Amarillo River Road (0-2) |
55 | Port Isabel (1-1) | 56 | at Hidalgo (1-1) |
56 | Sweetwater (1-1) | 63 | vs Wichita Falls Hirschi (1-1) |
57 | Monahans (0-2) | 46 | vs Big Spring (0-2) |
58 | Hondo (1-1) | 50 | at Castroville Medina Valley (0-2) |
59 | Corpus Christi West Oso (1-1) | 51 | vs San Diego (1-1) |
60 | Pearsall (0-1) | 57 | at Pleasanton (2-0) |
61 | Vernon (0-2) | 59 | vs Pampa (1-1) |
62 | Bandera (2-0) | 69 | at San Antonio St. Anthony's (1-1) |
63 | Crystal City (0-1) | 62 | vs Zapata (0-2) |
64 | Orange Grove (0-2) | 55 | vs Mathis (0-2) |
65 | Brownsboro (0-2) | 65 | at Sunnyvale (2-0) |
66 | Bridgeport (1-1) | 70 | vs Sanger (0-2) |
67 | Dallas Roosevelt (2-0) | 72 | vs Dallas Adamson (2-0) |
68 | Shepherd (1-1) | 66 | at Orangefield (2-0) |
69 | Ingleside (0-2) | 68 | vs Kingsville King (0-2) |
70 | Snyder (0-2) | 60 | at San Angelo Lake View (2-0) |
71 | Cleveland Tarkington (2-0) | 74 | vs Beaumont Msgr. Kelly (2-0) |
72 | Borger (1-1) | 80 | vs Bushland (2-0) |
73 | Poteet (1-1) | 84 | at Austin Brentwood Christian (2-0) |
74 | Dallas Lincoln (0-2) | 71 | at Dallas Madison (2-0) |
75 | Brookshire Royal (1-1) | 67 | vs Houston Scarborough (1-1) |
76 | Canton (1-1) | 76 | at Mount Vernon (2-0) |
77 | Hardin-Jefferson (0-2) | 81 | vs Woodville (0-2) |
78 | Progreso (1-1) | 73 | at Santa Gertrudis Academy (0-1) |
79 | Farmersville (0-2) | 78 | at Mineola (0-2) |
80 | Carrizo Springs (1-1) | 77 | at Floresville (0-2) |
81 | Krum (0-2) | 86 | vs Fort Worth Benbrook (1-1) |
82 | Pecos (1-1) | 87 | vs Seminole (2-0) |
83 | Houston Kashmere (0-2) | 79 | at Van Vleck (1-0) |
84 | Lamesa (0-2) | 75 | at Canyon (2-0) |
85 | Robstown (1-1) | 82 | at Banquete (1-1) |
86 | Huntington (0-2) | 83 | at Bullard Brook Hill (1-1) |
87 | Houston Washington (0-2) | 85 | vs Houston North Forest (0-2) |
88 | Venus (0-2) | 88 | at Grandview (2-0) |
89 | Houston Scarborough (1-1) | 90 | at Brookshire Royal (1-1) |
90 | Austin Eastside Memorial (0-2) | 89 | vs Austin Navarro (0-2) |
CLASS 3A DIVISION I
RANK | TEAM | LW | WEEK 3 OPPONENT |
1 | Wall (2-0) | 1 | vs Midland Christian (1-1) |
2 | Jefferson (2-0) | 3 | at Arp (0-2) |
3 | Grandview (2-0) | 2 | vs Venus (0-2) |
4 | Malakoff (2-0) | 4 | at Mexia (1-1) |
5 | Yoakum (1-1) | 15 | vs Gonzales (1-1) |
6 | Bushland (2-0) | 9 | at Borger (1-1) |
7 | Atlanta (1-1) | 5 | at Texarkana Pleasant Grove (2-0) |
8 | Troy (2-0) | 16 | vs Robinson (2-0) |
9 | Gladewater (1-1) | 8 | at Center (1-1) |
10 | Brock (1-1) | 20 | vs Argyle Liberty Christian (0-2) |
11 | Cameron Yoe (1-0) | 11 | vs Gatesville (0-2) |
12 | Rockdale (2-0) | 7 | at Lexington (0-2) |
13 | Dallas Madison (2-0) | 36 | vs Dallas Lincoln (0-2) |
14 | Columbus (1-1) | 12 | at Smithville (2-0) |
15 | Eastland (2-0) | 17 | vs Albany (2-0) |
16 | East Chambers (2-0) | 10 | at Hamshire-Fannett (1-1) |
17 | Franklin (1-1) | 6 | vs Mart (1-1) |
18 | Edna (2-0) | 13 | at Freeport Brazosport (2-0) |
19 | Diboll (2-0) | 24 | vs Cleveland (0-2) |
20 | Pilot Point (2-0) | 14 | at Aubrey (1-1) |
21 | Denver City (2-0) | 22 | at Alpine (1-1) |
22 | Tuscola Jim Ned (2-0) | 27 | vs Merkel (0-2) |
23 | George West (2-0) | 18 | vs Goliad (0-2) |
24 | Mount Vernon (2-0) | 19 | vs Canton (1-1) |
25 | Pottsboro (2-0) | 40 | at Muenster (2-0) |
26 | Jourdanton (2-0) | 25 | at La Pryor (0-2) |
27 | Gladewater Sabine (2-0) | 29 | at Harleton (2-0) |
28 | Goliad (0-2) | 21 | at George West (2-0) |
29 | New London West Rusk (2-0) | 28 | vs Gilmer Harmony (0-2) |
30 | Shallowater (1-1) | 34 | at Midland Greenwood (2-0) |
31 | Tatum (0-2) | 26 | at Pittsburg (1-1) |
32 | Crockett (1-1) | 23 | at Grapeland (2-0) |
33 | Boyd (1-1) | 31 | vs Lake Worth (2-0) |
34 | Whitney (2-0) | 30 | vs Hillsboro (1-1) |
35 | Altair Rice Consolidated (0-2) | 33 | vs Hallettsville (1-1) |
36 | Van Alstyne (1-1) | 35 | vs Anna (1-1) |
37 | Hitchcock (0-2) | 39 | vs La Marque (1-1) |
38 | Hughes Springs (2-0) | 42 | at Waskom (1-1) |
39 | Woodville (0-2) | 32 | at Hardin-Jefferson (0-2) |
40 | Marion (1-1) | 38 | vs Blanco (1-1) |
41 | Hempstead (2-0) | 51 | at Little River Academy (0-2) |
42 | McGregor (2-0) | 79 | at Rogers (2-0) |
43 | Lago Vista (1-1) | 43 | at Comfort (2-0) |
44 | San Diego (1-1) | 45 | at Corpus Christi West Oso (1-1) |
45 | Clyde (1-1) | 58 | vs Comanche (1-1) |
46 | Slaton (2-0) | 44 | vs New Deal (2-0) |
47 | Breckenridge (0-2) | 47 | at Cisco (1-1) |
48 | Palacios (2-0) | 54 | vs Tidehaven (1-1) |
49 | Whitesboro (1-1) | 41 | vs Gunter (1-1) |
50 | Buna (2-0) | 48 | at Coldspring-Oakhurst (1-1) |
51 | Vanderbilt Industrial (1-1) | 55 | at Victoria St. Joseph (1-0) |
52 | Aransas Pass (1-1) | 53 | at Refugio (2-0) |
53 | Universal City Randolph (1-1) | 46 | vs Johnson City (0-2) |
54 | Teague (0-2) | 37 | Open |
55 | Orangefield (2-0) | 56 | vs Shepherd (1-1) |
56 | Winnsboro (2-0) | 59 | vs Paris Chisum (0-2) |
57 | Elkhart (2-0) | 50 | at Troup (1-1) |
58 | Little River Academy (0-2) | 57 | vs Hempstead (2-0) |
59 | Bonham (0-2) | 49 | vs Leonard (1-1) |
60 | Hallettsville (1-1) | 64 | at Altair Rice Consolidated (0-2) |
61 | Littlefield (1-1) | 60 | at Idalou (1-1) |
62 | Mineola (0-2) | 61 | vs Farmersville (0-2) |
63 | Cotulla (2-0) | 72 | vs Dilley (0-2) |
64 | Hooks (1-1) | 63 | at Queen City (0-2) |
65 | Commerce (1-1) | 77 | at Nevada Community (1-1) |
66 | Brownfield (0-2) | 70 | vs Tahoka (2-0) |
67 | West (0-2) | 65 | at Godley (2-0) |
68 | Coldspring-Oakhurst (1-1) | 69 | vs Buna (2-0) |
69 | Hardin (1-1) | 62 | vs Houston Kipp Academy (0-2) |
70 | White Oak (0-2) | 71 | vs Longview Spring Hill (0-2) |
71 | Karnes City (2-0) | 95 | vs Poth (1-1) |
72 | Maypearl (2-0) | 82 | at Clifton (1-1) |
73 | Paradise (1-1) | 74 | vs Jacksboro (1-1) |
74 | Anahuac (0-2) | 81 | vs Bridge City (0-2) |
75 | Mathis (0-2) | 84 | at Orange Grove (0-2) |
76 | Emory Rains (0-2) | 67 | at Cooper (1-1) |
77 | Boling (0-1) | 76 | at East Bernard (2-0) |
78 | Lyford (0-2) | 66 | vs Raymondville (1-1) |
79 | Groesbeck (0-2) | 75 | at Marlin (0-2) |
80 | Lone Oak (1-1) | 80 | vs Edgewood (1-1) |
81 | Amarillo River Road (0-2) | 87 | vs Dalhart (1-1) |
82 | Kemp (0-2) | 52 | vs Waxahachie Life (1-1) |
83 | Warren (1-1) | 78 | at Saratoga West Hardin (2-0) |
84 | Eustace (1-1) | 68 | at Palestine Westwood (0-2) |
85 | Falfurrias (2-0) | 85 | vs Hebbronville (2-0) |
86 | San Antonio Cole (0-2) | 73 | at San Antonio Christian (0-2) |
87 | Jarrell (1-1) | 88 | at Riesel (1-1) |
88 | Palestine Westwood (0-2) | 90 | vs Eustace (1-1) |
89 | Manor New Tech (1-1) | 105 | at Austin Crockett (0-2) |
90 | Dallas Life Oak Cliff (2-0) | 97 | vs Dallas Gateway Charter (0-2) |
91 | Dallas A+ Academy (1-1) | 89 | at Trenton (2-0) |
92 | New Boston (0-2) | 92 | at Daingerfield (1-1) |
93 | Kermit (0-2) | 83 | Open |
94 | Redwater (0-2) | 91 | at Paul Pewitt (2-0) |
95 | Luling (0-2) | 96 | at Schulenburg (1-1) |
96 | Lytle (0-2) | 101 | vs Natalia (2-0) |
97 | Howe (1-1) | 104 | at Bells (0-2) |
98 | Bishop (0-2) | 86 | vs Taft (0-2) |
99 | Trinity (0-2) | 93 | vs Centerville (0-2) |
100 | Ponder (1-1) | 94 | at Nocona (1-1) |
101 | Muleshoe (0-2) | 103 | at Friona (2-0) |
102 | Bowie (0-2) | 100 | vs Henrietta (1-1) |
103 | Kirbyville (0-2) | 102 | at Corrigan-Camden (2-0) |
104 | Early (1-1) | 106 | at Tolar (1-1) |
105 | Tornillo (0-2) | 99 | at Anthony (1-1) |
106 | Santa Gertrudis Academy (0-1) | 98 | vs Progreso (1-1) |
CLASS 3A DIVISION II
RANK | TEAM | LW | WEEK 3 OPPONENT |
1 | Newton (2-0) | 1 | vs West Orange-Stark (2-0) |
2 | East Bernard (2-0) | 3 | vs Boling (0-1) |
3 | Canadian (2-0) | 2 | at Perryton (1-1) |
4 | Daingerfield (1-1) | 5 | vs New Boston (0-2) |
5 | Abernathy (2-0) | 10 | vs Wellington (2-0) |
6 | Cisco (1-1) | 8 | vs Breckenridge (0-2) |
7 | Holliday (1-1) | 7 | at Windthorst (2-0) |
8 | Poth (1-1) | 25 | at Karnes City (2-0) |
9 | Tidehaven (1-1) | 12 | at Palacios (2-0) |
10 | Van Vleck (1-0) | 14 | vs Houston Kashmere (0-2) |
11 | Gunter (1-1) | 4 | at Whitesboro (1-1) |
12 | Rogers (2-0) | 13 | vs McGregor (2-0) |
13 | Crane (2-0) | 17 | vs McCamey (1-1) |
14 | Clifton (1-1) | 6 | vs Maypearl (2-0) |
15 | Comfort (2-0) | 53 | vs Lago Vista (1-1) |
16 | Friona (2-0) | 22 | vs Muleshoe (0-2) |
17 | Childress (0-2) | 9 | at Panhandle (2-0) |
18 | Elysian Fields (2-0) | 15 | vs Winona (1-1) |
19 | Lexington (0-2) | 11 | vs Rockdale (2-0) |
20 | Blanco (1-1) | 38 | at Marion (1-1) |
21 | Idalou (1-1) | 18 | vs Littlefield (1-1) |
22 | Troup (1-1) | 20 | vs Elkhart (2-0) |
23 | Odem (2-0) | 16 | at Ganado (2-0) |
24 | Sonora (2-0) | 30 | vs Mason (1-1) |
25 | Corrigan-Camden (2-0) | 21 | vs Kirbyville (0-2) |
26 | New Diana (2-0) | 26 | at Alto (2-0) |
27 | Buffalo (1-1) | 24 | at Groveton (2-0) |
28 | Waskom (1-1) | 27 | vs Hughes Springs (2-0) |
29 | Ballinger (2-0) | 33 | at Colorado City (0-2) |
30 | Wichita Falls City View (2-0) | 32 | at Seymour (1-1) |
31 | Coahoma (2-0) | 51 | vs Wink (1-1) |
32 | Spearman (2-0) | 35 | at Sunray (0-2) |
33 | Cooper (1-1) | 23 | vs Emory Rains (0-2) |
34 | Paul Pewitt (2-0) | 34 | vs Redwater (0-2) |
35 | Palmer (2-0) | 43 | vs Millsap (2-0) |
36 | Dublin (1-1) | 41 | at DeLeon (1-1) |
37 | Comanche (1-1) | 36 | at Clyde (1-1) |
38 | Gilmer Harmony (0-2) | 39 | at New London West Rusk (2-0) |
39 | Ganado (2-0) | 48 | vs Odem (2-0) |
40 | Alpine (1-1) | 37 | vs Denver City (2-0) |
41 | Anson (0-2) | 29 | vs Stamford (2-0) |
42 | Jacksboro (1-1) | 19 | at Paradise (1-1) |
43 | Hebbronville (2-0) | 42 | at Falfurrias (2-0) |
44 | Edgewood (1-1) | 28 | at Lone Oak (1-1) |
45 | Colorado City (0-2) | 31 | vs Ballinger (2-0) |
46 | Corpus Christi London (2-0) | 47 | vs CC John Paul II (2-0) |
47 | Natalia (2-0) | 46 | at Lytle (0-2) |
48 | Santa Rosa (1-1) | 40 | vs La Villa (0-2) |
49 | Schulenburg (1-1) | 44 | vs Luling (0-2) |
50 | Anderson-Shiro (2-0) | 50 | vs Iola (2-0) |
51 | Arp (0-2) | 45 | vs Jefferson (2-0) |
52 | Brady (1-1) | 68 | at Llano (2-0) |
53 | Hemphill (1-1) | 49 | Open |
54 | Henrietta (1-1) | 54 | at Bowie (0-2) |
55 | Tulia (1-1) | 55 | vs Sanford-Fritch (0-2) |
56 | Tolar (1-1) | 63 | vs Early (1-1) |
57 | DeKalb (2-0) | 56 | vs Linden-Kildaire (0-2) |
58 | Bangs (1-1) | 57 | vs Winters (2-0) |
59 | Millsap (2-0) | 61 | at Palmer (2-0) |
60 | Grand Saline (1-1) | 52 | at Scurry-Rosser (2-0) |
61 | Ingram Moore (1-1) | 62 | at Harper (0-2) |
62 | Rice (2-0) | 66 | at Crawford (2-0) |
63 | Winona (1-1) | 69 | at Elysian Fields (2-0) |
64 | Blooming Grove (2-0) | 64 | at Italy (0-2) |
65 | New Waverly (1-1) | 77 | vs Jewett Leon (0-2) |
66 | Bells (0-2) | 67 | vs Howe (1-1) |
67 | Hamilton (1-1) | 71 | at Moody (0-2) |
68 | Nocona (1-1) | 79 | vs Ponder (1-1) |
69 | Taft (0-2) | 72 | at Bishop (0-2) |
70 | Merkel (0-2) | 60 | at Tuscola Jim Ned (2-0) |
71 | Blue Ridge (1-1) | 74 | vs Celeste (1-1) |
72 | Leonard (1-1) | 59 | at Bonham (0-2) |
73 | Alba-Golden (1-1) | 65 | vs Honey Grove (2-0) |
74 | Lubbock Roosevelt (0-2) | 84 | at Post (2-0) |
75 | Corsicana Mildred (2-0) | 73 | at Kerens (0-2) |
76 | Dilley (0-2) | 70 | at Cotulla (2-0) |
77 | Stanton (1-1) | 86 | vs Forsan (0-2) |
78 | Ore City (1-1) | 81 | at Frankston (0-1) |
79 | Danbury (0-2) | 78 | at Wallis Brazos (0-2) |
80 | Stockdale (0-2) | 58 | vs Falls City (1-1) |
81 | Whitewright (1-1) | 75 | at Como-Pickton (0-2) |
82 | Frankston (0-1) | 88 | vs Ore City (1-1) |
83 | Skidmore-Tynan (0-2) | 80 | at Benavides (1-1) |
84 | Scurry-Rosser (2-0) | 76 | vs Grand Saline (1-1) |
85 | Paris Chisum (0-2) | 82 | at Winnsboro (2-0) |
86 | Johnson City (0-2) | 83 | at Universal City Randolph (1-1) |
87 | Nixon-Smiley (1-1) | 87 | at Hallettsville Sacred Heart (1-1) |
88 | Anthony (1-1) | 85 | vs Tornillo (0-2) |
89 | Pattonville Prairiland (1-1) | 98 | at Clarksville (1-1) |
90 | Banquete (1-1) | 101 | vs Robstown (1-1) |
91 | Reagan County (0-2) | 89 | at Ozona (1-1) |
92 | Quitman (0-2) | 95 | vs Gladewater Union Grove (2-0) |
93 | Dimmitt (0-2) | 90 | vs Shamrock (0-2) |
94 | Callisburg (0-2) | 91 | at Lindsay (1-1) |
95 | Kountze (0-2) | 97 | vs Deweyville (1-1) |
96 | Sadler S&S Consolidated (0-2) | 96 | vs Collinsville (1-1) |
97 | Rio Vista (0-2) | 94 | at Rosebud-Lott (0-2) |
98 | Coleman (0-2) | 93 | vs Goldthwaite (1-1) |
99 | Dallas Gateway Charter (0-2) | 92 | at Dallas Life Oak Cliff (2-0) |
100 | San Angelo Grape Creek (0-2) | 100 | vs Rocksprings (2-0) |
101 | Florence (0-2) | 102 | vs Holland (2-0) |
102 | San Angelo TLCA (0-2) | 99 | at Cross Plains (2-0) |
103 | Queen City (0-2) | 103 | vs Hooks (1-1) |
104 | Bloomington (0-2) | 104 | at Louise (0-2) |
105 | Monte Alto (0-2) | 105 | vs Harlingen Marine Military (0-2) |
CLASS 2A DIVISION I
RANK | TEAM | LW | WEEK 3 OPPONENT |
1 | Refugio (2-0) | 1 | vs Aransas Pass (1-1) |
2 | San Augustine (1-0) | 2 | at Garrison (1-0) |
3 | San Saba (2-0) | 5 | vs Junction (1-1) |
4 | Shiner (2-0) | 4 | at Burton (2-0) |
5 | Panhandle (2-0) | 3 | vs Childress (0-2) |
6 | Holland (2-0) | 13 | at Florence (0-2) |
7 | Stinnett West Texas (1-1) | 9 | vs Gruver (2-0) |
8 | Garrison (1-0) | 7 | vs San Augustine (1-0) |
9 | Tenaha (2-0) | 6 | vs Tyler T. K. Gorman (0-1) |
10 | Mason (1-1) | 10 | at Sonora (2-0) |
11 | New Deal (2-0) | 8 | at Slaton (2-0) |
12 | Hawley (2-0) | 11 | vs Hamlin (2-0) |
13 | Crawford (2-0) | 19 | vs Rice (2-0) |
14 | Weimar (2-0) | 14 | vs Austin St. Michael's (1-1) |
15 | Bogata Rivercrest (2-0) | 20 | vs Simms Bowie (0-2) |
16 | Sundown (1-1) | 12 | at Lubbock Christian (2-0) |
17 | Brackettville (2-0) | 16 | at Eldorado (1-1) |
18 | Joaquin (2-0) | 15 | vs Shelbyville (1-1) |
19 | Alto (2-0) | 24 | vs New Diana (2-0) |
20 | Groveton (2-0) | 18 | vs Buffalo (1-1) |
21 | Lindsay (1-1) | 23 | vs Callisburg (0-2) |
22 | Ozona (1-1) | 48 | vs Reagan County (0-2) |
23 | Thorndale (1-1) | 21 | vs Axtell (1-1) |
24 | Post (2-0) | 22 | vs Lubbock Roosevelt (0-2) |
25 | Stamford (2-0) | 17 | at Anson (0-2) |
26 | Valley View (1-1) | 43 | at Fort Worth Christian (1-1) |
27 | Price Carlisle (0-2) | 28 | vs Overton (0-2) |
28 | Hearne (1-1) | 30 | vs San Antonio Cornerstone (2-0) |
29 | Celeste (1-1) | 27 | at Blue Ridge (1-1) |
30 | DeLeon (1-1) | 26 | vs Dublin (1-1) |
31 | Collinsville (1-1) | 29 | at Sadler S&S Consolidated (0-2) |
32 | Valley Mills (1-1) | 47 | vs Dawson (2-0) |
33 | Cayuga (1-1) | 33 | at Mount Enterprise (2-0) |
34 | Winters (2-0) | 41 | at Bangs (1-1) |
35 | Big Sandy (1-1) | 38 | at Timpson (0-2) |
36 | Shelbyville (1-1) | 31 | at Joaquin (2-0) |
37 | Wolfe City (1-1) | 34 | at Cumby (2-0) |
38 | Centerville (0-2) | 35 | at Trinity (0-2) |
39 | Honey Grove (2-0) | 39 | at Alba-Golden (1-1) |
40 | Riesel (1-1) | 40 | vs Jarrell (1-1) |
41 | Three Rivers (1-1) | 42 | vs Bruni (0-1) |
42 | Seymour (1-1) | 36 | vs Wichita Falls City View (2-0) |
43 | Wallis Brazos (0-2) | 32 | vs Danbury (0-2) |
44 | Yorktown (1-1) | 52 | vs Buda Johnson (1-1) |
45 | Pineland West Sabine (1-0) | 44 | Open |
46 | Thrall (2-0) | 49 | vs Flatonia (2-0) |
47 | Floydada (1-1) | 46 | at Lockney (0-2) |
48 | Freer (1-1) | 51 | at Woodsboro (0-2) |
49 | Center Point (2-0) | 56 | vs SA Texas Military Institute (1-1) |
50 | Bosqueville (0-2) | 25 | at Waco Reicher (1-1) |
51 | Timpson (0-2) | 45 | vs Big Sandy (1-1) |
52 | Normangee (0-2) | 53 | vs Lovelady (0-2) |
53 | Alvord (1-1) | 37 | vs Santo (1-1) |
54 | Trenton (2-0) | 63 | vs Dallas A+ Academy (1-1) |
55 | Jewett Leon (0-2) | 55 | at New Waverly (1-1) |
56 | Santa Maria (1-1) | 57 | at Premont (1-1) |
57 | Bruceville-Eddy (1-1) | 58 | at Chilton (2-0) |
58 | Harleton (2-0) | 77 | vs Gladewater Sabine (2-0) |
59 | Hull-Daisetta (1-1) | 54 | at Sabine Pass (0-2) |
60 | Beckville (0-2) | 60 | at Hawkins (0-2) |
61 | Linden-Kildaire (0-2) | 61 | at DeKalb (2-0) |
62 | Milano (0-2) | 69 | vs Bremond (2-0) |
63 | Kenedy (1-1) | 85 | at Pettus (0-2) |
64 | Gladewater Union Grove (2-0) | 64 | at Quitman (0-2) |
65 | Italy (0-2) | 66 | vs Blooming Grove (2-0) |
66 | Amarillo Highland Park (2-0) | 73 | at Vega (2-0) |
67 | Olton (1-1) | 68 | vs Farwell (1-1) |
68 | Sanford-Fritch (0-2) | 62 | at Tulia (1-1) |
69 | Junction (1-1) | 50 | at San Saba (2-0) |
70 | Sunray (0-2) | 65 | vs Spearman (2-0) |
71 | Goldthwaite (1-1) | 89 | at Coleman (0-2) |
72 | Harper (0-2) | 70 | vs Ingram Moore (1-1) |
73 | Quinlan Boles (0-2) | 78 | at Detroit (1-1) |
74 | Riviera-Kaufer (1-1) | 92 | at Charlotte (1-1) |
75 | Forsan (0-2) | 75 | at Stanton (1-1) |
76 | Marlin (0-2) | 76 | vs Groesbeck (0-2) |
77 | Axtell (1-1) | 81 | at Thorndale (1-1) |
78 | Como-Pickton (0-2) | 72 | vs Whitewright (1-1) |
79 | Hico (0-2) | 71 | Open |
80 | Hawkins (0-2) | 80 | vs Beckville (0-2) |
81 | Ben Bolt (1-1) | 84 | at D'Hanis (1-1) |
82 | Tom Bean (0-2) | 67 | vs Maud (0-1) |
83 | Cushing (0-2) | 79 | at Burkeville (0-2) |
84 | Kerens (0-2) | 82 | vs Corsicana Mildred (2-0) |
85 | Deweyville (1-1) | 83 | at Kountze (0-2) |
86 | Rosebud-Lott (0-2) | 74 | vs Rio Vista (0-2) |
87 | Itasca (0-2) | 88 | vs Frost (0-2) |
88 | Moody (0-2) | 86 | vs Hamilton (1-1) |
89 | Hale Center (0-2) | 90 | vs Boys Ranch (0-2) |
90 | Chico (1-1) | 59 | vs Era (0-2) |
91 | Sabinal (0-2) | 87 | vs Schertz John Paul II (0-2) |
92 | Malakoff Cross Roads (0-2) | 91 | at Hubbard (2-0) |
93 | Boys Ranch (0-2) | 93 | at Hale Center (0-2) |
94 | Olney (0-2) | 94 | at Electra (1-1) |
CLASS 2A DIVISION II
RANK | TEAM | LW | WEEK 3 OPPONENT |
1 | Hamlin (2-0) | 3 | at Hawley (2-0) |
2 | Wellington (2-0) | 6 | at Abernathy (2-0) |
3 | Gruver (2-0) | 9 | at Stinnett West Texas (1-1) |
4 | Grapeland (2-0) | 8 | vs Crockett (1-1) |
5 | Stratford (1-1) | 2 | at Guymon, OK |
6 | Mart (1-1) | 1 | at Franklin (1-1) |
7 | Albany (2-0) | 5 | at Eastland (2-0) |
8 | Muenster (2-0) | 10 | vs Pottsboro (2-0) |
9 | Burton (2-0) | 7 | vs Shiner (2-0) |
10 | Windthorst (2-0) | 17 | vs Holliday (1-1) |
11 | Flatonia (2-0) | 21 | at Thrall (2-0) |
12 | Falls City (1-1) | 4 | at Stockdale (0-2) |
13 | Wheeler (1-1) | 11 | vs Clarendon (1-1) |
14 | Vega (2-0) | 15 | vs Amarillo Highland Park (2-0) |
15 | Bremond (2-0) | 16 | at Milano (0-2) |
16 | Christoval (2-0) | 19 | at Van Horn (1-1) |
17 | Granger (2-0) | 20 | vs Meridian (0-2) |
18 | Santo (1-1) | 12 | at Alvord (1-1) |
19 | Tahoka (2-0) | 13 | at Brownfield (0-2) |
20 | Wink (1-1) | 14 | at Coahoma (2-0) |
21 | Archer City (1-0) | 28 | at Arlington Pantego Christian (1-1) |
22 | Sudan (2-0) | 22 | vs Crosbyton (0-2) |
23 | Ralls (2-0) | 24 | at Seagraves (1-1) |
24 | Cumby (2-0) | 27 | vs Wolfe City (1-1) |
25 | Evadale (2-0) | 25 | at Galveston O'Connell (0-2) |
26 | Eldorado (1-1) | 18 | vs Brackettville (2-0) |
27 | La Pryor (0-2) | 26 | vs Jourdanton (2-0) |
28 | Lovelady (0-2) | 30 | at Normangee (0-2) |
29 | Clarksville (1-1) | 33 | vs Pattonville Prairiland (1-1) |
30 | Snook (0-2) | 29 | vs Waco Texas Wind (1-1) |
31 | Hubbard (2-0) | 37 | vs Malakoff Cross Roads (0-2) |
32 | McCamey (1-1) | 23 | at Crane (2-0) |
33 | Saratoga West Hardin (2-0) | 41 | vs Warren (1-1) |
34 | Clarendon (1-1) | 31 | at Wheeler (1-1) |
35 | Dawson (2-0) | 40 | at Valley Mills (1-1) |
36 | La Villa (0-2) | 36 | at Santa Rosa (1-1) |
37 | Cross Plains (2-0) | 45 | vs San Angelo TLCA (0-2) |
38 | Miles (2-0) | 43 | vs Roscoe (0-2) |
39 | Electra (1-1) | 64 | vs Olney (0-2) |
40 | Iola (2-0) | 39 | at Anderson-Shiro (2-0) |
41 | Farwell (1-1) | 46 | at Olton (1-1) |
42 | Bovina (1-1) | 34 | at Smyer (2-0) |
43 | Agua Dulce (2-0) | 38 | at Runge (0-2) |
44 | Quanah (0-2) | 47 | Open |
45 | Frost (0-2) | 42 | at Itasca (0-2) |
46 | Haskell (1-1) | 32 | Open |
47 | Mount Enterprise (2-0) | 50 | vs Cayuga (1-1) |
48 | Roscoe (0-2) | 51 | at Miles (2-0) |
49 | Chilton (2-0) | 58 | vs Bruceville-Eddy (1-1) |
50 | D'Hanis (1-1) | 44 | vs Ben Bolt (1-1) |
51 | Era (0-2) | 48 | at Chico (1-1) |
52 | Bruni (0-1) | 49 | at Three Rivers (1-1) |
53 | Van Horn (1-1) | 61 | vs Christoval (2-0) |
54 | Munday (1-0) | 52 | at Roscoe JV |
55 | Detroit (1-1) | 56 | vs Quinlan Boles (0-2) |
56 | Memphis (0-2) | 57 | Open |
57 | Wortham (2-0) | 74 | vs Bartlett (0-2) |
58 | Somerville (1-1) | 73 | at Grand Oaks JV |
59 | Shamrock (0-2) | 53 | at Dimmitt (0-2) |
60 | Smyer (2-0) | 60 | vs Bovina (1-1) |
61 | Rocksprings (2-0) | 55 | at San Angelo Grape Creek (0-2) |
62 | Charlotte (1-1) | 68 | vs Riviera-Kaufer (1-1) |
63 | Seagraves (1-1) | 67 | vs Ralls (2-0) |
64 | Tioga (1-1) | 59 | at Muenster Sacred Heart (2-0) |
65 | Iraan (0-2) | 35 | at Menard (1-1) |
66 | New Home (1-1) | 62 | vs Plains (0-2) |
67 | Maud (0-1) | 70 | at Tom Bean (0-2) |
68 | Runge (0-2) | 65 | vs Agua Dulce (2-0) |
69 | Menard (1-1) | 71 | vs Iraan (0-2) |
70 | Premont (1-1) | 69 | vs Santa Maria (1-1) |
71 | Pettus (0-2) | 72 | vs Kenedy (1-1) |
72 | Woodsboro (0-2) | 54 | vs Freer (1-1) |
73 | Benavides (1-1) | 83 | vs Skidmore-Tynan (0-2) |
74 | Colmesneil (0-2) | 78 | at Houston Northside HomeSchool (0-1) |
75 | Petrolia (1-1) | 81 | Open |
76 | Lockney (0-2) | 75 | vs Floydada (1-1) |
77 | Overton (0-2) | 76 | at Price Carlisle (0-2) |
78 | Meridian (0-2) | 77 | at Granger (2-0) |
79 | Simms Bowie (0-2) | 66 | at Bogata Rivercrest (2-0) |
80 | Louise (0-2) | 63 | vs Bloomington (0-2) |
81 | Bartlett (0-2) | 79 | at Wortham (2-0) |
82 | Springlake-Earth (0-2) | 82 | Open |
83 | Plains (0-2) | 80 | at New Home (1-1) |
84 | Booker (0-2) | 86 | at Bible Academy, OK |
85 | Crosbyton (0-2) | 84 | at Sudan (2-0) |
86 | Burkeville (0-2) | 87 | vs Cushing (0-2) |
87 | Ranger (0-2) | 85 | vs Dallas Inspired Vision (0-2) |
CLASS 1A DIVISION I
RANK | TEAM | LW | WEEK 3 OPPONENT |
1 | McLean (2-0) | 1 | vs Joshua Johnson County (0-2) |
2 | Sterling City (2-0) | 6 | at Hermleigh (1-1) |
3 | White Deer (2-0) | 2 | vs Lefors (2-0) |
4 | Milford (2-0) | 3 | at Oakwood (2-0) |
5 | Balmorhea (2-0) | 7 | vs Garden City (2-0) |
6 | Ira (2-0) | 5 | vs Lueders-Avoca (1-1) |
7 | Borden County (2-0) | 4 | at Knox City (2-0) |
8 | Gilmer Union Hill (2-0) | 8 | at Avalon (2-0) |
9 | Garden City (2-0) | 10 | at Balmorhea (2-0) |
10 | Rankin (2-0) | 11 | vs Imperial Buena Vista (1-1) |
11 | Leakey (2-0) | 9 | at San Antonio Lutheran (1-1) |
12 | Ropesville Ropes (2-0) | 12 | at O'Donnell (2-0) |
13 | Paducah (1-1) | 14 | vs Claude (1-1) |
14 | May (1-1) | 15 | vs Lometa (1-1) |
15 | Knox City (2-0) | 18 | vs Borden County (2-0) |
16 | Aspermont (1-1) | 16 | at Crowell (1-1) |
17 | Avalon (2-0) | 36 | vs Gilmer Union Hill (2-0) |
18 | Jonesboro (2-0) | 21 | at Waco Live Oak (0-2) |
19 | Blum (0-2) | 13 | vs Iredell (1-1) |
20 | Turkey Valley (2-0) | 32 | at Happy (1-1) |
21 | Crowell (1-1) | 34 | vs Aspermont (1-1) |
22 | Evant (2-0) | 19 | at Brookesmith (2-0) |
23 | Gorman (0-2) | 17 | at Cherokee (0-2) |
24 | Nazareth (0-1) | 22 | vs Groom (1-1) |
25 | Roscoe Highland (1-1) | 26 | at Bronte (0-2) |
26 | Water Valley (2-0) | 29 | vs Zephyr (1-1) |
27 | Saint Jo (2-0) | 28 | Open |
28 | Spur (1-1) | 25 | vs Motley County (2-0) |
29 | Lamesa Klondike (1-1) | 24 | at Wilson (1-1) |
30 | Coolidge (1-1) | 23 | at Weatherford Christian (2-0) |
31 | Nueces Canyon (0-1) | 27 | vs Marfa (0-2) |
32 | Happy (1-1) | 38 | vs Turkey Valley (2-0) |
33 | O'Donnell (2-0) | 37 | vs Ropesville Ropes (2-0) |
34 | High Island (1-1) | 31 | at Apple Springs (0-2) |
35 | Perrin-Whitt (1-1) | 30 | vs Bynum (1-0) |
36 | Petersburg (1-1) | 20 | at Whitharral (1-1) |
37 | Aquilla (0-2) | 35 | vs Richland Springs (1-0) |
38 | Covington (2-0) | 39 | at Oglesby (0-1) |
39 | Newcastle (0-2) | 33 | at Blackwell (2-0) |
40 | Eden (1-1) | 41 | vs Irion County (2-0) |
41 | Penelope (2-0) | 43 | vs Abbott (0-2) |
42 | Hermleigh (1-1) | 44 | vs Sterling City (2-0) |
43 | Gholson (2-0) | 42 | vs Mount Calm (0-2) |
44 | Zephyr (1-1) | 45 | at Water Valley (2-0) |
45 | Bryson (2-0) | 40 | at Strawn (1-1) |
46 | Fort Davis (2-0) | 49 | at Sierra Blanca (1-1) |
47 | Lenorah Grady (1-1) | 52 | at Silverton (0-2) |
48 | Robert Lee (1-1) | 53 | at Santa Anna (0-2) |
49 | Leverett's Chapel (2-0) | 48 | vs Ladonia Fannindel (1-1) |
50 | Westbrook (0-2) | 57 | vs Veribest (1-1) |
51 | Lometa (1-1) | 47 | at May (1-1) |
52 | Abbott (0-2) | 51 | at Penelope (2-0) |
53 | Lorenzo (1-1) | 46 | at Lubbock All Saints (1-1) |
54 | Medina (0-2) | 56 | vs San Antonio Winston (0-2) |
55 | Wellman-Union (1-1) | 54 | at Southland (0-2) |
56 | Morton (0-2) | 59 | at Amarillo San Jacinto Christian (1-1) |
57 | Veribest (1-1) | 58 | at Westbrook (0-2) |
58 | Chillicothe (2-0) | 65 | at Jayton (2-0) |
59 | Whiteface (0-2) | 55 | vs Ackerly Sands (0-2) |
60 | Miami (1-1) | 60 | vs Cotton Center (0-2) |
61 | Meadow (0-2) | 63 | vs Anton (0-2) |
62 | Vernon Northside (1-1) | 50 | vs Hedley (0-2) |
63 | Savoy (0-1) | 61 | vs Campbell (0-1) |
64 | Hart (0-2) | 67 | vs Amherst (1-1) |
65 | Paint Rock (0-2) | 66 | at Abilene Christian (2-0) |
66 | Prairie Lea (1-1) | 72 | at Temple Centex H/Sch (0-2) |
67 | Ackerly Sands (0-2) | 71 | at Whiteface (0-2) |
68 | Rotan (0-2) | 62 | at Loraine (2-0) |
69 | Bronte (0-2) | 70 | vs Roscoe Highland (1-1) |
70 | Fruitvale (1-1) | 64 | vs Tyler Kings Academy (1-1) |
71 | Santa Anna (0-2) | 69 | vs Robert Lee (1-1) |
72 | Lingleville (0-2) | 68 | at Blanket (2-0) |
73 | Marfa (0-2) | 73 | at Nueces Canyon (0-1) |
CLASS 1A DIVISION II
RANK | TEAM | LW | WEEK 3 OPPONENT |
1 | Richland Springs (1-0) | 1 | at Aquilla (0-2) |
2 | Jayton (2-0) | 2 | vs Chillicothe (2-0) |
3 | Strawn (1-1) | 4 | vs Bryson (2-0) |
4 | Oakwood (2-0) | 3 | vs Milford (2-0) |
5 | Blackwell (2-0) | 6 | vs Newcastle (0-2) |
6 | Motley County (2-0) | 7 | at Spur (1-1) |
7 | Grandfalls-Royalty (2-0) | 5 | Open |
8 | Calvert (1-0) | 10 | at Bastrop Tribe Consolidated (1-1) |
9 | Groom (1-1) | 8 | at Nazareth (0-1) |
10 | Blanket (2-0) | 11 | vs Lingleville (0-2) |
11 | Whitharral (1-1) | 12 | vs Petersburg (1-1) |
12 | Loraine (2-0) | 13 | vs Rotan (0-2) |
13 | Iredell (1-1) | 9 | at Blum (0-2) |
14 | Brookesmith (2-0) | 15 | vs Evant (2-0) |
15 | Gordon (1-1) | 14 | vs Walnut Springs (1-1) |
16 | Bynum (1-0) | 38 | at Perrin-Whitt (1-1) |
17 | Rochelle (2-0) | 18 | at Kopperl (0-2) |
18 | Trinidad (2-0) | 16 | at Waco Methodist Children's Home (2-0) |
19 | Ladonia Fannindel (1-1) | 36 | at Leverett's Chapel (2-0) |
20 | Sanderson (1-1) | 23 | vs EP Faith Christian (2-0) |
21 | Amherst (1-1) | 19 | at Hart (0-2) |
22 | Cranfills Gap (1-1) | 20 | vs Mullin (1-1) |
23 | Sierra Blanca (1-1) | 24 | vs Fort Davis (2-0) |
24 | Imperial Buena Vista (1-1) | 25 | at Rankin (2-0) |
25 | Bluff Dale (2-0) | 26 | vs Baird (2-0) |
26 | Anton (0-2) | 17 | at Meadow (0-2) |
27 | Lueders-Avoca (1-1) | 22 | at Ira (2-0) |
28 | Throckmorton (0-2) | 29 | Open |
29 | Lefors (2-0) | 33 | at White Deer (2-0) |
30 | Lazbuddie (2-0) | 42 | vs Lubbock Kingdom Prep (2-0) |
31 | Moran (2-0) | 35 | at Sidney (0-2) |
32 | Woodson (1-1) | 41 | Open |
33 | Follett (0-2) | 30 | vs Paducah JV |
34 | Silverton (0-2) | 31 | vs Lenorah Grady (1-1) |
35 | Sidney (0-2) | 28 | vs Moran (2-0) |
36 | McDade (1-1) | 32 | at Round Rock Concordia (1-1) |
37 | Gustine (2-0) | 39 | vs Rising Star (0-1) |
38 | Wilson (1-1) | 27 | vs Lamesa Klondike (1-1) |
39 | Rule (1-1) | 43 | at Benjamin (0-2) |
40 | Cherokee (0-2) | 40 | vs Gorman (0-2) |
41 | Morgan (0-2) | 34 | at Three Way (1-1) |
42 | Loop (1-1) | 37 | at Kress (1-1) |
43 | Walnut Springs (1-1) | 21 | at Gordon (1-1) |
44 | Kress (1-1) | 46 | vs Loop (1-1) |
45 | Kopperl (0-2) | 50 | vs Rochelle (2-0) |
46 | Buckholts (0-2) | 48 | Open |
47 | Three Way (1-1) | 63 | vs Morgan (0-2) |
48 | Apple Springs (0-2) | 53 | vs High Island (1-1) |
49 | Southland (0-2) | 44 | vs Wellman-Union (1-1) |
50 | Valera Panther Creek (1-1) | 45 | Open |
51 | Bowie Gold-burg (0-2) | 51 | at Forestburg (0-2) |
52 | Forestburg (0-2) | 52 | vs Bowie Gold-burg (0-2) |
53 | Afton Patton Springs (1-1) | 57 | Open |
54 | Oglesby (0-1) | 49 | vs Covington (2-0) |
55 | Chester (0-2) | 54 | vs Tyler Willowbend (0-2) |
56 | Mullin (1-1) | 66 | at Cranfills Gap (1-1) |
57 | Harrold (0-0) | 55 | Open |
58 | Guthrie (0-2) | 47 | at Aspermont JV |
59 | Lohn (0-0) | 60 | Open |
60 | Cotton Center (0-2) | 59 | at Miami (1-1) |
61 | Mount Calm (0-2) | 62 | at Gholson (2-0) |
62 | Rising Star (0-1) | 61 | at Gustine (2-0) |
63 | Benjamin (0-2) | 58 | vs Rule (1-1) |
64 | Hedley (0-2) | 65 | at Vernon Northside (1-1) |
65 | Higgins (0-2) | 64 | at Paducah JV |
66 | Trent (0-2) | 56 | vs Newcastle JV |
PRIVATE SCHOOLS — 11-MAN
RANK | TEAM | LW | WEEK 3 OPPONENT |
1 | Cedar Hill Trinity Christian (1-1) | 1 | vs Houston Legacy (1-1) |
2 | Fort Worth Nolan Catholic (2-0) | 5 | vs Celina (1-1) |
3 | Dallas Bishop Lynch (1-1) | 2 | at Frisco Centennial (0-2) |
4 | Dallas Bishop Dunne (2-0) | 3 | vs DeSoto (2-0) |
5 | Dallas Parish Episcopal (1-0) | 8 | at Tyler Grace Community (2-0) |
6 | Houston Second Baptist (2-0) | 6 | at Tomball Concordia Lutheran (1-1) |
7 | Dallas Plano Prestonwood (1-1) | 7 | vs Addison Trinity Christian (0-2) |
8 | Grapevine Faith Christian (2-0) | 9 | at Caddo Mills (2-0) |
9 | Dallas Christian School (2-0) | 10 | vs Plano John Paul II (2-0) |
10 | Austin Regents School (1-1) | 4 | at Fort Worth Trinity Valley (0-2) |
11 | Houston St. Thomas (0-2) | 11 | at Houston Kinkaid (0-2) |
12 | Fort Worth All Saints Episcopal (1-0) | 23 | vs Boerne Geneva School (1-1) |
13 | Midland Christian (1-1) | 13 | at Wall (2-0) |
14 | Bellaire Episcopal (2-0) | 14 | at Houston St. Pius X (0-2) |
15 | San Antonio Antonian Prep (2-0) | 15 | vs San Antonio Lee (1-1) |
16 | Fort Worth Country Day (0-2) | 16 | at Episcopal School of Dallas (1-0) |
17 | San Antonio Holy Cross (2-0) | 17 | at Boerne (2-0) |
18 | Fort Worth Lake Country (2-0) | 20 | vs Arlington Newman (0-2) |
19 | Dallas St. Mark's (2-0) | 26 | Open |
20 | Plano John Paul II (2-0) | 40 | at Dallas Christian School (2-0) |
21 | Episcopal School of Dallas (1-0) | 24 | vs Fort Worth Country Day (0-2) |
22 | San Antonio Cornerstone (2-0) | 61 | at Hearne (1-1) |
23 | Houston Lutheran South (1-1) | 18 | vs Beaumont Legacy Christian (0-2) |
24 | Frisco Legacy Christian (2-0) | 45 | vs Willow Park Trinity Christian (0-2) |
25 | The Woodlands John Cooper (2-0) | 27 | at League City Bay Area Christian (1-1) |
26 | Houston Legacy (1-1) | 41 | at Cedar Hill Trinity Christian (1-1) |
27 | Tomball Concordia Lutheran (1-1) | 32 | vs Houston Second Baptist (2-0) |
28 | Boerne Geneva School (1-1) | 30 | at Fort Worth All Saints Episcopal (1-0) |
29 | Argyle Liberty Christian (0-2) | 21 | at Brock (1-1) |
30 | Lubbock Christian (2-0) | 29 | vs Sundown (1-1) |
31 | Houston St. John's (1-1) | 28 | vs Austin Hyde Park Baptist (0-2) |
32 | Irving Cistercian Prep (1-1) | 25 | vs Dallas Greenhill Prep (1-1) |
33 | San Antonio Central Catholic (1-1) | 35 | at Seguin (0-2) |
34 | Victoria St. Joseph (1-0) | 48 | vs Vanderbilt Industrial (1-1) |
35 | Tyler Grace Community (2-0) | 34 | vs Dallas Parish Episcopal (1-0) |
36 | The Woodlands Christian (2-0) | 36 | vs Magnolia Legacy Prep (0-2) |
37 | Austin Brentwood Christian (2-0) | 42 | vs Poteet (1-1) |
38 | Flower Mound Coram Deo (0-2) | 19 | vs Dallas Shelton School (2-0) |
39 | Houston Kinkaid (0-2) | 22 | vs Houston St. Thomas (0-2) |
40 | Fort Worth Christian (1-1) | 12 | vs Valley View (1-1) |
41 | Arlington Pantego Christian (1-1) | 56 | vs Archer City (1-0) |
42 | Fort Worth Southwest Christian (1-1) | 47 | at Arlington Oakridge (2-0) |
43 | Katy St. John XXIII (2-0) | 38 | vs Houston Westbury Christian (1-1) |
44 | McKinney Christian (2-0) | 53 | vs Fort Worth Temple Christian (0-2) |
45 | Arlington Oakridge (2-0) | 43 | vs Fort Worth Southwest Christian (1-1) |
46 | Shiner St. Paul (1-1) | 31 | vs Austin Saints (2-0) |
47 | Dallas Shelton School (2-0) | 49 | at Flower Mound Coram Deo (0-2) |
48 | Addison Trinity Christian (0-2) | 50 | at Dallas Plano Prestonwood (1-1) |
49 | Fort Worth Trinity Valley (0-2) | 44 | vs Austin Regents School (1-1) |
50 | Houston St. Pius X (0-2) | 39 | vs Bellaire Episcopal (2-0) |
51 | Bullard Brook Hill (1-1) | 33 | vs Huntington (0-2) |
52 | League City Bay Area Christian (1-1) | 55 | vs The Woodlands John Cooper (2-0) |
53 | Austin Texas Sch for the Deaf (0-1) | 51 | at Austin St. Dominic Savio (2-0) |
54 | Dallas Covenant (1-1) | 46 | vs Kennedale Fellowship (1-1) |
55 | Beaumont Msgr. Kelly (2-0) | 68 | at Cleveland Tarkington (2-0) |
56 | Temple Central Texas Chr. (1-1) | 58 | vs San Marcos Baptist Academy (2-0) |
57 | Austin Saints (2-0) | 57 | at Shiner St. Paul (1-1) |
58 | Hallettsville Sacred Heart (1-1) | 37 | vs Nixon-Smiley (1-1) |
59 | Houston Christian (1-1) | 64 | at Houston The Village (2-0) |
60 | Cypress Community Christian (0-2) | 65 | vs Houston Northland Christian (1-1) |
61 | Muenster Sacred Heart (2-0) | 67 | vs Tioga (1-1) |
62 | CC John Paul II (2-0) | 63 | at Corpus Christi London (2-0) |
63 | Oklahoma City (Okl.) Casady (0-1) | 69 | at Holland Hall, OK |
64 | Brownsville St. Joseph (2-0) | 70 | vs Rio Hondo (1-1) |
65 | Arlington Grace Prep (1-1) | 59 | vs Cedar Hill Newman (2-0) |
66 | Houston The Village (2-0) | 78 | vs Houston Christian (1-1) |
67 | Houston Westbury Christian (1-1) | 62 | at Katy St. John XXIII (2-0) |
68 | Lubbock Trinity Christian (1-1) | 71 | Open |
69 | Tyler T. K. Gorman (0-1) | 74 | at Tenaha (2-0) |
70 | Dallas Greenhill Prep (1-1) | 76 | at Irving Cistercian Prep (1-1) |
71 | SA Saint Mary's Hall (0-0) | 75 | Open |
72 | San Antonio Christian (0-2) | 66 | vs San Antonio Cole (0-2) |
73 | Austin St. Michael's (1-1) | 54 | at Weimar (2-0) |
74 | Peaster (2-0) | 77 | Open |
75 | Waco Reicher (1-1) | 73 | vs Bosqueville (0-2) |
76 | Conroe Grand Oaks (1-1) | 87 | vs Houston Wisdom (0-2) |
77 | Colleyville Covenant Christian (0-2) | 80 | at Dallas First Baptist Academy (1-1) |
78 | Tomball Rosehill Christian (1-1) | 85 | at Pasadena First Baptist (2-0) |
79 | Fort Bend Christian (1-1) | 86 | vs Tomball Christian H/School (0-2) |
80 | Austin St. Dominic Savio (2-0) | 92 | vs Austin Texas Sch for the Deaf (0-1) |
81 | Cedar Hill Newman (2-0) | 89 | at Arlington Grace Prep (1-1) |
82 | Carrollton Prince of Peace (0-2) | 83 | vs Tyler All Saints (1-1) |
83 | Dallas First Baptist Academy (1-1) | 60 | vs Colleyville Covenant Christian (0-2) |
84 | Bryan Brazos Christian (1-1) | 90 | at Houston KIPP Sunnyside (1-0) |
85 | Beaumont Legacy Christian (0-2) | 81 | at Houston Lutheran South (1-1) |
86 | Houston ProVision Academy (0-2) | 79 | vs Houston Kipp Generations (0-2) |
87 | Magnolia Legacy Prep (0-2) | 88 | at The Woodlands Christian (2-0) |
88 | Willow Park Trinity Christian (0-2) | 72 | at Frisco Legacy Christian (2-0) |
89 | DasCHE (1-1) | 82 | at Fort Worth Calvary Academy (1-0) |
90 | San Marcos Baptist Academy (2-0) | 93 | at Temple Central Texas Chr. (1-1) |
91 | Austin Hyde Park Baptist (0-2) | 52 | at Houston St. John's (1-1) |
92 | Houston Northland Christian (1-1) | 84 | at Cypress Community Christian (0-2) |
93 | Fort Worth Calvary Academy (1-0) | 96 | vs DasCHE (1-1) |
94 | San Antonio St. Anthony's (1-1) | 95 | vs Bandera (2-0) |
95 | Tomball Christian H/School (0-2) | 100 | at Fort Bend Christian (1-1) |
96 | Tyler All Saints (1-1) | 97 | at Carrollton Prince of Peace (0-2) |
97 | SA Texas Military Institute (1-1) | 94 | at Center Point (2-0) |
98 | Buda Johnson (1-1) | 98 | at Yorktown (1-1) |
99 | Houston Lutheran North (1-0) | 102 | vs Houston KIPP Northeast (0-1) |
100 | Schertz John Paul II (0-2) | 101 | at Sabinal (0-2) |
101 | Fort Worth Temple Christian (0-2) | 99 | at McKinney Christian (2-0) |
102 | Waco Texas Wind (1-1) | 91 | at Snook (0-2) |
103 | Houston KIPP Sunnyside (1-0) | 107 | vs Bryan Brazos Christian (1-1) |
104 | El Paso Cathedral (0-2) | 104 | at San Elizario (0-2) |
105 | Pasadena First Baptist (2-0) | 110 | vs Tomball Rosehill Christian (1-1) |
106 | Dallas Home School AA (0-1) | 105 | vs Atlas HomeSchool (0-2) |
107 | Arlington Newman (0-2) | 106 | at Fort Worth Lake Country (2-0) |
108 | Houston KIPP Northeast (0-1) | 108 | at Houston Lutheran North (1-0) |
109 | San Antonio St. Gerard (1-1) | 111 | at San Antonio Brooks Academy (0-2) |
110 | Spring Frassati Catholic (0-2) | 109 | vs Houston Cristo Rey Jesuit (0-1) |
111 | Atlas HomeSchool (0-2) | 103 | at Dallas Home School AA (0-1) |
112 | Kennedale Fellowship (1-1) | 113 | at Dallas Covenant (1-1) |
113 | Galveston O'Connell (0-2) | 112 | vs Evadale (2-0) |
114 | Founders Classical Academy (0-2) | 116 | Open |
115 | Houston Kipp Academy (0-2) | 115 | at Hardin (1-1) |
116 | Dallas Inspired Vision (0-2) | 114 | at Ranger (0-2) |
117 | Houston Kipp Generations (0-2) | 120 | at Houston ProVision Academy (0-2) |
118 | Harlingen Marine Military (0-2) | 117 | at Monte Alto (0-2) |
119 | Houston Northside HomeSchool (0-1) | 122 | vs Colmesneil (0-2) |
120 | San Antonio Brooks Academy (0-2) | 118 | vs San Antonio St. Gerard (1-1) |
121 | Houston Cristo Rey Jesuit (0-1) | 121 | at Spring Frassati Catholic (0-2) |
122 | Sabine Pass (0-2) | 119 | vs Hull-Daisetta (1-1) |
PRIVATE SCHOOLS – 6-MAN
RANK | TEAM | LW | WEEK 3 OPPONENT |
1 | Baytown Christian (2-0) | 1 | vs Conroe Covenant (1-0) |
2 | Gainesville State School (2-0) | 3 | Open |
3 | Houston Emery-Weiner School (2-0) | 2 | Open |
4 | New Braunfels Christian (2-0) | 6 | at San Marcos Hill Country (2-0) |
5 | Bastrop Tribe Consolidated (1-1) | 5 | vs Calvert (1-0) |
6 | Watauga Harvest Christian (2-0) | 7 | at Denton Calvary (1-0) |
7 | Dallas Lakehill Prep (1-0) | 4 | at Red Oak Ovilla Christian (0-2) |
8 | Abilene Christian (2-0) | 11 | vs Paint Rock (0-2) |
9 | Weatherford Christian (2-0) | 10 | vs Coolidge (1-1) |
10 | Fredericksburg Heritage Sch. (2-0) | 15 | at San Antonio Castle Hills (0-2) |
11 | Bulverde Bracken Christian (1-1) | 9 | vs SA Jubilee (0-1) |
12 | Bryan Allen Academy (2-0) | 13 | at Tyler East Texas Christian (0-2) |
13 | Seguin Lifegate Christian (1-1) | 21 | at Corpus Christi Annapolis (0-2) |
14 | San Antonio FEAST Homesch. (2-0) | 18 | vs Austin Veritas Academy (1-1) |
15 | Spring Branch Living Rock (2-0) | 14 | Open |
16 | Giddings State School (1-1) | 23 | Open |
17 | Austin Veritas Academy (1-1) | 8 | at San Antonio FEAST Homesch. (2-0) |
18 | FW THESA H/School (1-1) | 42 | at Cedar Park Summit Christian (1-1) |
19 | Baird (2-0) | 20 | at Bluff Dale (2-0) |
20 | Haslet Heritage Christian (1-1) | 16 | at Nazarene Christian Academy (0-2) |
21 | Huntsville Alpha Omega (1-1) | 24 | vs Bryan Christian Homeschool (2-0) |
22 | Cedar Park Summit Christian (1-1) | 22 | vs FW THESA H/School (1-1) |
23 | Irion County (2-0) | 25 | at Eden (1-1) |
24 | Wylie Prep Academy (2-0) | 28 | vs Garland Christian Academy (2-0) |
25 | Garland Christian Academy (2-0) | 27 | at Wylie Prep Academy (2-0) |
26 | Waco Methodist Children's Home (2-0) | 37 | vs Trinidad (2-0) |
27 | Bryan St. Joseph (1-1) | 32 | vs Victoria Faith Academy (0-2) |
28 | Wichita Falls Notre Dame (1-0) | 29 | vs Mineral Wells Community (2-0) |
29 | Bryan Christian Homeschool (2-0) | 36 | at Huntsville Alpha Omega (1-1) |
30 | Midland Trinity (1-1) | 34 | at Lubbock Home School Christian (0-1) |
31 | Irving Faustina Academy (0-1) | 26 | at Arlington St. Paul Prep (1-0) |
32 | Westlake Academy (2-0) | 39 | vs Melissa CHANT (1-1) |
33 | Lakeland Christian (1-1) | 52 | at Rockwall Heritage Christian (0-2) |
34 | FW Covenant Classical (2-0) | 50 | at Plano Coram Deo (1-1) |
35 | Campbell (0-1) | 12 | at Savoy (0-1) |
36 | Longview Trinity S/of TX (2-0) | 43 | at Tyler HEAT (1-1) |
37 | Waco Vanguard College Prep (1-1) | 31 | at Eagle Christian Academy (1-1) |
38 | Conroe Covenant (1-0) | 41 | at Baytown Christian (2-0) |
39 | Amarillo San Jacinto Christian (1-1) | 46 | vs Morton (0-2) |
40 | Lake Jackson Brazosport (1-1) | 44 | vs Fort Bend Chargers Home Sch (1-1) |
41 | Red Oak Ovilla Christian (0-2) | 33 | vs Dallas Lakehill Prep (1-0) |
42 | Nazarene Christian Academy (0-2) | 30 | vs Haslet Heritage Christian (1-1) |
43 | Claude (1-1) | 17 | at Paducah (1-1) |
44 | Austin Hill Country (1-1) | 35 | Open |
45 | Irving The Highlands School (1-1) | 19 | Open |
46 | Stephenville Faith (1-1) | 51 | vs Mesquite Founders Classical (1-1) |
47 | Denton Calvary (1-0) | 49 | vs Watauga Harvest Christian (2-0) |
48 | Dallas Lutheran (0-2) | 48 | vs McKinney The Cornerstone (1-1) |
49 | Azle Christian School (1-1) | 58 | vs Wichita Falls Christian (1-0) |
50 | Dallas Tyler Street Christian (1-0) | 57 | at Dallas UME Prep (0-2) |
51 | Austin NYOS Charter School (1-1) | 40 | vs Williamson County Home School (1-1) |
52 | Lubbock Kingdom Prep (2-0) | 64 | at Lazbuddie (2-0) |
53 | CC Coastal Christian (1-1) | 45 | at Victoria Home School (1-1) |
54 | Waco Parkview Christian (1-1) | 67 | at Granbury NCTA (0-2) |
55 | Kerrville Our Lady of the Hills (0-1) | 55 | at SA Brooks Collegiate Academy (1-0) |
56 | Plano Coram Deo (1-1) | 88 | vs FW Covenant Classical (2-0) |
57 | Round Rock Concordia (1-1) | 61 | vs McDade (1-1) |
58 | Dallas UME Prep (0-2) | 53 | vs Dallas Tyler Street Christian (1-0) |
59 | Waco Live Oak (0-2) | 47 | vs Jonesboro (2-0) |
60 | Austin Royals (1-1) | 54 | at Marble Falls Faith Academy (1-1) |
61 | Wichita Falls Christian (1-0) | 65 | at Azle Christian School (1-1) |
62 | Tyler Kings Academy (1-1) | 68 | at Fruitvale (1-1) |
63 | Sugar Land Logos Prep (0-1) | 62 | vs Houston Mount Carmel (0-1) |
64 | Williamson County Home School (1-1) | 63 | at Austin NYOS Charter School (1-1) |
65 | Victoria Home School (1-1) | 56 | vs CC Coastal Christian (1-1) |
66 | Lucas Christian Academy (1-1) | 59 | at Greenville Christian (1-1) |
67 | Fort Bend Chargers Home Sch (1-1) | 72 | at Lake Jackson Brazosport (1-1) |
68 | Arlington St. Paul Prep (1-0) | 77 | vs Irving Faustina Academy (0-1) |
69 | Longview Christian Heritage (2-0) | 76 | vs Dallas Academy (1-0) |
70 | San Marcos Hill Country (2-0) | 60 | vs New Braunfels Christian (2-0) |
71 | McKinney The Cornerstone (1-1) | 38 | at Dallas Lutheran (0-2) |
72 | Lubbock All Saints (1-1) | 78 | vs Lorenzo (1-1) |
73 | Marble Falls Faith Academy (1-1) | 70 | vs Austin Royals (1-1) |
74 | EP Faith Christian (2-0) | 90 | at Sanderson (1-1) |
75 | Dime Box (2-0) | 105 | at Houston Texas Christian (1-1) |
76 | Austin Achieve (1-1) | 66 | vs Austin Harmony HS |
77 | Tyler HEAT (1-1) | 82 | vs Longview Trinity S/of TX (2-0) |
78 | San Antonio Lutheran (1-1) | 73 | vs Leakey (2-0) |
79 | Roby (0-2) | 69 | Open |
80 | Melissa CHANT (1-1) | 71 | at Westlake Academy (2-0) |
81 | Eagle Christian Academy (1-1) | 129 | vs Waco Vanguard College Prep (1-1) |
82 | Greenville Christian (1-1) | 99 | vs Lucas Christian Academy (1-1) |
83 | Houston Mount Carmel (0-1) | 80 | at Sugar Land Logos Prep (0-1) |
84 | The Brigade of St. Michael (0-0) | 79 | Open |
85 | SA Atonement Academy (0-0) | 81 | Open |
86 | Orange Community Christian (1-1) | 106 | at Houston Emery JV |
87 | Plainview Christian (0-0) | 85 | Open |
88 | C.C. WINGS Home School (0-0) | 87 | Open |
89 | Granbury Cornerstone Christian (0-0) | 89 | Open |
90 | Mineral Wells Community (2-0) | 103 | at Wichita Falls Notre Dame (1-0) |
91 | Granbury NCTA (0-2) | 74 | vs Waco Parkview Christian (1-1) |
92 | Mesquite Founders Classical (1-1) | 83 | at Stephenville Faith (1-1) |
93 | Katy Faith West Academy (0-2) | 86 | Open |
94 | Houston Grace Christian (1-1) | 119 | Open |
95 | San Antonio Winston (0-2) | 93 | at Medina (0-2) |
96 | Killeen Memorial Christian (0-0) | 94 | Open |
97 | Temple Holy Trinity (0-1) | 84 | vs Round Rock Christian (0-2) |
98 | Lubbock Home School Christian (0-1) | 95 | vs Midland Trinity (1-1) |
99 | Dallas Academy (1-0) | 100 | at Longview Christian Heritage (2-0) |
100 | Decatur Victory Christian (0-1) | 75 | at Sherman Grace Christian HS |
101 | C.C. Arlington Heights (1-1) | 126 | vs Fayette County HomeSchool (0-2) |
102 | Carrollton T.A.C.A (0-2) | 97 | at Irving Universal Academy (0-1) |
103 | SA Brooks Collegiate Academy (1-0) | 122 | vs Kerrville Our Lady of the Hills (0-1) |
104 | Rockwall Heritage Christian (0-2) | 91 | vs Lakeland Christian (1-1) |
105 | Alvin Living Stones Christian (0-1) | 96 | Open |
106 | Haslet Legacy Classical (0-1) | 98 | Open |
107 | Henderson Full Armor (0-0) | 109 | Open |
108 | Fort Hancock (0-2) | 102 | at Animas, NM |
109 | Arlington TLCA (0-1) | 110 | at Garland Christian JV |
110 | SA Jubilee (0-1) | 114 | at Bulverde Bracken Christian (1-1) |
111 | Houston Sanchez (0-2) | 92 | at Bellville Faith Academy (0-1) |
112 | San Antonio River City (0-0) | 115 | Open |
113 | Olfen (0-1) | 120 | Open |
114 | Wildorado (1-0) | 121 | vs Lubbock Christ The King (0-2) |
115 | West Texas Homeschool (0-2) | 128 | Open |
116 | Dallas Fairhill School (0-1) | 113 | Open |
117 | Bellville Faith Academy (0-1) | 124 | vs Houston Sanchez (0-2) |
118 | Joshua Johnson County (0-2) | 117 | at McLean (2-0) |
119 | Victoria Faith Academy (0-2) | 132 | at Bryan St. Joseph (1-1) |
120 | Irving Universal Academy (0-1) | 111 | vs Carrollton T.A.C.A (0-2) |
121 | Smoking for Jesus Ministry (1-1) | 116 | at New Braunfels Calvary Baptist (0-2) |
122 | Tyler East Texas Christian (0-2) | 108 | vs Bryan Allen Academy (2-0) |
123 | New Braunfels Calvary Baptist (0-2) | 107 | vs Smoking for Jesus Ministry (1-1) |
124 | Tyler Willowbend (0-2) | 123 | at Chester (0-2) |
125 | Temple Centex H/Sch (0-2) | 130 | vs Prairie Lea (1-1) |
126 | Fort Worth Hill School (0-2) | 118 | Open |
127 | San Antonio Castle Hills (0-2) | 125 | vs Fredericksburg Heritage Sch. (2-0) |
128 | Lubbock Christ The King (0-2) | 127 | at Wildorado (1-0) |
129 | Houston Texas Christian (1-1) | 112 | vs Dime Box (2-0) |
130 | Corpus Christi Annapolis (0-2) | 101 | vs Seguin Lifegate Christian (1-1) |
131 | Round Rock Christian (0-2) | 104 | at Temple Holy Trinity (0-1) |
132 | El Paso Immanuel Baptist (0-2) | 131 | Open |
133 | Fayette County HomeSchool (0-2) | 133 | at C.C. Arlington Heights (1-1) |
This article is available to our Digital Subscribers.
Click "Subscribe Now" to see a list of subscription offers.
Already a Subscriber? Sign In to access this content.